Indyk na gorąco

Wawrzyn przedstawi najnowsze i najbardziej oczekiwane tytuły w kategorii komputerowych gier niezależnych. Program przygotowany został dla wszystkich fanów mniej znanych tytułów, które tworzone są przez mniejsze studia. Nie znaczy to oczywiście, że są to tytuły gorsze, czy mniej grywalne, o czym na pewno zapewni nas prowadzący.

S01E01Renowned Explorers

Czas trwania: 00:12:00

Skompletowanie drużyny, która będzie godna zawalczyć o miano najlepszych poszukiwaczy przygód to nie lada wyczyn. Czy odkrywanie świata skarbów, tajemnic, spisków i głupkowatych bohaterów może być ciekawe? Odpowiedź na to wydanie może być trudna, ale Wawrzyn postara się na nie odpowiedzieć.

S01E02Armello

Czas trwania: 00:12:00

Mroczny świat fantasy zamieszkały przez antropomorficzne zwierzęta rządzony przez Lwa ogarniętego Skazą. Rozprzestrzenia się ona po całym królestwie w zastraszającym tempie i wydaje się, że los króla jest już przesądzony. Przedstawiciele kilku klanów zamieszkujących Armello postanowili wziąć sprawy w swoje ręce chcąc przejąć władzę. Gracze wcielają się w jedną z postaci próbując podbić królestwo w planszówkowej grze na PC. Kto zostanie nowym królem? To wszystko zależy od graczy, a Wawrzyn postara się przybliżyć wam ten tytuł.

S01E03Shelter oraz Year Walk

Czas trwania: 00:12:00

Shelter opowiada piękną historię rodziny borsuków podróżujących wspólnie przez las pełen niebezpieczeństw. Wszystko to okraszone zostało przyjemną dla oka grafiką i prostą mechaniką rozgrywki. Ale czy jest to wystarczająca zachęta by wypróbować ten tytuł na własnej skórze? Year Walk zaś to mroczna opowieść o miłości, niepewności i istotach wyciągniętych prosto ze skandynawskiego folkloru. To cudnie wyglądająca opowieść o miłości, niepewności i tajemnicy. Trzeba ją tylko rozwikłać. Oba te skandynawskie tytuły przetestuje Wawrzyn.

S01E04Dead in Bermuda

Czas trwania: 00:12:00

Katastrofa lotnicza to niewątpliwie straszne wydarzenie. Czasami jednak gorzej niż w niej zginąć, to utknąć na bezludnej wyspie z garstką osób których charaktery i nastawienie do świata kompletnie się różnią od naszego. Dodając do tego potrzebę przeżycia i czekania na pomoc która może nie nadejść mamy wybuchową mieszankę, którą okraszono sporą ilością planowania, rozwijania postaci i zapewnienia im zapasów i mamy całkiem ciekawy tytuł, którego przetestowania podjął się Wawrzyn.

S01E05Odcinek 5

Czas trwania: 00:12:00

S01E06Odcinek 6

Czas trwania: 00:12:00