Polityka prywatności

CHRONIMY TWOJA PRYWATNOŚĆ

Nie udostępniamy Twoich danych osobom trzecim w celach marketingowych.​Nie uczestniczymy w programach cross-marketingowych i wymiany linków z innymi serwisami.​Chronimy Twój email przed spamem.​Dostęp do Twojego konta jest chroniony hasłem. Chroń własne hasło i nie udostępniaj go osobom trzecim.​Nie zbieramy danych o kartach kredytowych.​​ Loguj się tylko na oryginalnej stronie serwisu. Nie podawaj swojego loginu i hasła osobom trzecim. Niektórzy włamywacze tworzą podrabiane strony i rozsyłają je mailem. W razie rozpoznania takiego działania zgłoś nam to niezwłocznie a my poinformujemy odpowiednie służby. W razie naruszenia praw E-Sport, próby włamania lub innego działania na jej szkodę, dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

DANE PRZETWARZANE

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku zastrzegamy sobie prawo do przetwarzania danych osobowych Użytkowników w celach marketingowych, oraz na wysyłanie przez E-Sport na podany przez Użytkownika przy rejestracji adres poczty elektronicznej, treści informacyjnych oraz treści o charakterze informacji handlowej pochodzących od E-Sport lub jego partnerów. Dane osobowe Użytkowników przetwarzane będą w celach marketingowych oraz w prawnie usprawiedliwionym celu E-Sport, tj. marketingu bezpośrednim własnych produktów lub usług E-Sport, jak również w celach informacyjnych, statystycznych, badania rynku oraz zachowań i preferencji usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez Administratora zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz.1204).

DANE PRZECHOWYWANE

​Wszystkie Twoje wpisy w komentarzach, opisach, belkach informacyjnych przechowujemy w naszej bazie danych. W przypadku usunięcia ich przez Ciebie mogą pozostać w naszej zarchiwizowanej bazie.​​Zgodnie z wymogami ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 (Dz. U. z roku 2002, Nr 144, poz.1204). przechowujemy dane techniczne w logach systemowych np.: adres IP. Wykorzystujemy je do zarządzania serwisem oraz do zbierania ogólnych informacji statystycznych.

INDEKSOWANIE

​Informacje które opublikowałeś w serwisie mogą być zindeksowane przez roboty wyszukiwarek. Twoje personalne informacje takie jak : login, hasło, dane osobowe itp. Są chronione i nie będą upublicznione oraz nie będą widoczne.

DANE OSOBOWE

ASTRO S.A. właściciel serwisu E-Sport zapewnia wszystkim zarejestrowanym użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, pozycja 883),a zwłaszcza: prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji i usunięcia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy. Baza danych osobowych prowadzona przez serwis została zgłoszona do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

KONTAKT Z NAMI

Pytania lub wątpliwości dotyczące Regulaminu, Polityki Ochrony Prywatności oraz korzystania z Serwisu E-Sport prosimy kierować do Biura Obsługi Użytkownika drogą mailową na adres: info@esptv.pl