IEM Katowice 2018 - Relacja

Ekipa Esport TV odwiedziła jedną z największych imprez e-sportowych w Polsce.

S01E01VIRTUS.PRO

Czas trwania: 00:15:20

Nasz dziennikarz Andrzej “Kaszanas” Bialecki porozmawiał z zawodnikami Virtus Pro - Jarosławem “pashaBiceps” Jarząbkowskim , Michałem "MICHU" Müllerem oraz Januszem "Snax" Pogorzelskim

S01E02Elazer i Nerchio

Czas trwania: 00:24:00

W trakcie trwania imprezy nasz dziennikarz Andrzej "Kaszanas" Białecki miał także okazję porozmawiać z dwoma najlepszymi graczami StarCraft II w Polsce. Byli to Artur "Nerchio" Bloch oraz Mikołaj "Elazer" Ogonowski.

S01E03Liga Akademicka i Neqs

Czas trwania: 00:24:00

IEM nie mógł obejść się także bez takich osobistości jak Marcin Rausch - założyciel Ligi Akademickiej, czy Piotr "neqs" Lipski, który był tam razem z formacją PRIDE. Rozmowę prowadził Andrzej "Kaszanas" Białecki

S01E04Michał Jasny and Woolite

Czas trwania: 00:24:00

Katowice to nie tylko wielkie turnieje w sportach elektronicznych, ale także możliwość spotkania osób zajmujących się esportem pod kątem naukowym. Andrzej "Kaszanas" Białecki miał okazję porozmawiać w tej kwestii z Michałem Jasnym przedstawicielem AWF Warszawa. Dalsza część to wypowiedź Pawła "Woolite" Pruskiego.

S01E05Pałac i Ptyś

Czas trwania: 00:24:00

Andrzej "Kaszanas" Białecki podczas IEM rozmawiał też z Maciejem "amarow" Pałacem na temat formacji Paragraph Crew. Druga część rozmowy to natomiast wypowiedź Jakuba "Ptyś" Henke związana z jego wizją odpowiedzialnego podejścia do sportu elektronicznego.

S01E06Rafał Trybuś i Kuba z H2W

Czas trwania: 00:24:00

Rafał Trybuś przedstawiciel Esports Association, czyli jednego z prężnie działających stowarzyszeń zajmujących się sportem elektronicznym. Odpowiedział na pytania Andrzeja "Kaszanas" Białeckiego odnośnie Edu Esport League i nie tylko! Dalsza część rozmowy to wypowiedź Kuby należącego do organizacji How2Win, który opowiedział o ich obecności na IEM Katowice.