BOARD NEWS

BOARD NEWS to cykl realizowany na kanałe OnTable Gry Planszowe na platformie YouTube. To cotygodniowe wiadomości, nowości i zapowiedzi ze świata nowoczesnych planszówek. Z tego materiału dowiecie się też o zapowiedzianych i trwających kampaniach crowdfundingowych w Polsce oraz od zagranicznych wydawców i twórców gier planszowych, jak również o wydarzeniach, konwentach i inicjatywach. Świat gier planszowych ma ogromnie dużo do zaoferowania, zarówno początkującym graczom, tym wytrawnym geekom czy również graczom video. Cykl planszowych wiadomości Board News, w krótkich i przystępnych newsach prezentuje najważniejsze wiadomości z danego tygodnia. Przyjemnego oglądania.

S01E01Board News 1

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na kolejny odcinek BOARD NEWS. Dziś poznacie kilka nowych gier planszowych oraz odświeżymy znane już tytuły. Nowością jest gra Black Angel od wydawnictwa Rebel, a znana już planszówka Na Skrzydłach doczekała się dodatku Ptaki Europy. FoxGames daje graczom możliwość pojedynków w grze Żelazna Kurtyna oraz Wyścig Balonów. A wydawnictwo G3 zapowiedziało wydanie Karczmy pod pękatym kuflem. O nowościach od Lucrum Games opowie Bartosz i wspomni o nowym wydaniu gry Camel up, a także wyczekiwanych dodatkach do Brzdęka. Zaś od Naszej Księgarni Kolory magii oraz Komnata strachu, to dwa tytuły, które niebawem będą miały premierę. Co słychać wśród zagranicznych wydawców gier planszowych? Otóż w wiele nowości będziecie mieli okazję zagrać na tegorocznych targach w Essen min. w grę Cooper Island, małą grę Reinera Knizi pt.: Tajuto. We wtorek na Kickstarterze staruje natomiast kampania dużej gry Oathsworn. Zaś Hard West to planszówka rodem ze starego Dzikiego Zachodu. Kieszonkowa gra Sumo Gnomes to kolejna nowość. Zapowiedziana przez Awaken Realms gra The Great Wall oraz dwie mniejsze od Awaken Realms Lite czyli Flick of Faith oraz rodzinna Bees: The Secret Kingdom. Na wspieram.to i zagramw.to trwają kampanie gier: Tytani, Plażing oraz Arkana Miłości i projekt Zapuzzlowani. Zaś w najbliższych dniach startują zbiórki dla gry Jagged Alliance, a po niej Fantstyczne Kryształy. Monika w dziale gier dla dzieci opowie o Parku Niedźwiedzi oraz trzech grach z serii Kot Simona. Kuba przybliży kampanie: Time of Legends Joan of Arc, Philosophia, a także Ruins of Mars. Na koniec na pięć pytań w cyklu Karty na stół odpowie mój dzisiejszy gość Bartosz Chlebicki.

S01E02Board News 2

Czas trwania: 00:24:00

Dzisiejsze wydanie BOARD NEWS zacznę od gorącej prośby do Was widzów i graczy. Chcę Was poprosić o zaangażowanie się w rozwój planszowego świata. Możliwe to jest między innymi przez Waszą aktywność w postaci like pod nagraniami planszowych youtuberów, komentarzy, udostępniania oraz subskrybowania. Doceńcie naszą pracę i wspólnie pokażmy tym jeszcze nie grającym w gry planszowe, jak wiele ten świat ma im do zaoferowania. Jak choćby grę Gloomhaven, którą można kupić już w przedsprzedaży lub Nanty Narking. Może zainteresuje Was dodatek do Star Realms czyli Colony Wars. Niedługo na sklepowe półki trafi Chytrogród oraz Abominacja: Dziedzictwo Frenkensteina. Przygotujcie się też na tytuły takie jak Harry Potterowa wersja gry Dobble, polska wersja gry planszowej Stworologia Ekspedycja czy Tiny Epic Mechs. Gdybyście chcieli poznać zapowiedzi i nowości od zagranicznych wydawnictw wśród tego tygodniowych gier należy wymienić planszówkę Fossilis, Porto czy grę Babylonia. Możecie zwrócić też uwagę na Blood of the Northmen od naszego wydawcy Czacha Games oraz Minecfatf Builders & Biomes. Na wspieram.to bliska ufundowania jest polska wersja gry Jagged Alliance. Wśród Kickstarterowych nowości Kuba opowiada o grach Blood of the Northmen oraz Rome and Roll a Roll and write eurogame. Gościem tego odcinka cyklu “Karty na stół” jest Jesion czyli Maciej Jesionowki, który opowie min. z kim najchętniej zagrałby w grę i jaką. Na koniec zaproszę Was na wydarzenie, któremu BOARD NEWS ma przyjemność patronować czyli tegoroczną edycję konwentu Planszówki na Narodowym.

S01E03Board News 3

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym odcinku BOARD NEWS dowiecie się czegoś więcej na temat wielu gier planszowych między innymi: Minerały, Maracaibo czy Stworologia Ekspedycja i Tiny Epic Mechs, które dostępne są w przedsprzedażach. Posłuchajcie również o tytułach takich jak gra Zona Tajemnice Czarnobyla, Drako Smok i Krasnoludy oraz Drako Rycerze i Trolle. O nowościach od Portal Games tym razem opowie Marek i zaprezentuje grę Root oraz dodatek do Neuroshimy Hex. Czy wiecie już o polskiej wersji gry Time of Legens: Destinies? A może słyszeliście o nowym Boss Monster Wypaśne Pudło. FoxGames w najbliższym tygodniu wyda dodatek do gry Wielka Pętla zatytułowany Meteo. Od Granny propozycja dla graczy lubiących gry logiczne czyli Jungle Boogie. A gra planszowa Trismegistus: Ostateczna formuła to tytuł oryginalnie wydany przez Board and Dice, a za polską edycję odpowiada Lucrum Games. Światowe premiery i gry planszowe, jakie możecie już kupić to między innymi Armata Strigoi, Pharaon czy Aquatica. Powiem też o dodatku Wars of London oraz nowej grze Reinera Knizi Medici The Dice Game, a także grze logicznej No Return. Na platformie wspieram.to odbywają się zbiórki kilku planszówek, w tym gry Jagged Alliance, kończąca się kampania gry Plażing: Parawany w dłoń oraz zapowiedziany start projektu D-Day Dice Lądowanie w Normandii. Jakie gry dla dzieci dziś poleci Monika? Opowie Wam o grze Kolory Magii oraz Komnata Strachu od Naszej Księgarni. Ale wspomni też o serii gier rodzinnych i towarzyskich czyli Sherlock. Zobaczycie także grę kafelkową Zamek oraz planszówkę Bogowie Olimpu i Drużyna Królików. Kuba przybliży Wam aktualne kampanie Kickstarterowe, tym razem Oathsworn into the Deepwood, kolejna część znanej serii Tiny Epic Dinosaurs oraz druga edycja popularnych planszówek Zombicide 2nd edition. Do wygrania gra Wyścig Balonów. Dowiecie się też o Zerywii i Essen. Najlepiej jednak, abyście sami to wszystko zobaczyli 

S01E04Board News 4

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym odcinku BOARD NEWS premiery, nowości i zapowiedzi od polskich i zagranicznych wydawców. W dziale dotyczącym gier planszowych z naszego rodzimego rynku opowiem Wam o dodatkach do gry Welcome to oraz grze Dżem dobry. Nowością od wydawnictwa FoxGames jest Dziennik. Wyprawa 1907 oraz gra Żelazna Kurtyna. Wydawnictwo Galakta zapowiedziało grę The Shadow Planet: The Board Game, zaś Portal Games nową grę Detective: Season One. Natomiast od Edgarda pozostając w detektywistycznych klimatach zapoznacie się z grę Śledztwo. W dziale gier zagranicznych przypomnę Wam o kampanii gry Oathsworn into the Deepwood, gdyż zapowiedziano polską wersję tej gry. Opowiem o Alice in Wordland, a także wrócę do gry Titan, której Kickstarterowa kampania ponownie startuje w najbliższy wtorek. Skoro o kampaniach mowa, to na wspieram.to trwa wciąż zbiórka na polską wersję gry Jagged Alliance. Na koniec nie zabraknie tytułów rodzinnych i dla dzieci, o których opowie jak zawsze Monika. Tym razem będzie o grach Sonar, Bursztynowa Komnata, Ucieczka z lochu, a także nowości od Granny Jungle Boogie i zestaw od Egmonta Ryzyk Fizyk. Kuba zajmujący się trwającymi kampaniami na Kickstarterze dziś przybliży Wam gry Beyond Humanity Colonies i Calico.

S01E05BOARD NEWS 5

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym odcinku BOARD NEWS dowiecie się czegoś więcej na temat wielu gier planszowych między innymi: Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze dodatku do gry Horror w Arkham czyli Morderstwo w Hotelu Excelsior oraz Żelaznej Kurtyny. Przybliżę Wam też inne planszówki jak choćby: rozszerzenie Szeptuchy do gry Szarlatani z Pasikurowic, dodatek do Azula czyli Joker oraz gry od Portal Games na listopad. Tu wymienię kilka nowości takich jak: Root Plemiona Rzeczne, Aeon’s End Wieczna Wojna, Stronghold Undead oraz Architekci Zachodniego Królestwa i Palladyni Zachodniego Królestwa. Wśród nowych planszówek na polskim rynku pojawiła się gra z Magdą Gessler czyli Kuchenny Poker oraz Boso przez świat, której współautorem jest Wojciech Cejrowski. W światowych newsach zobaczycie grę: Ghost in The Shell, D.E.I. Divide et Impera, Skytopia: In the Circle of Time oraz New Salem 2nd Edition. W dziale gier rodzinnych Monika opowie o grach dla dzieci wydawnictwa Alexander: Język ciała, Mini Maxi, Ostatnia litera i Zgrana para. Kuba w swoim Kickstarterowym bloku przybliży Wam kampanie gier takich jak: Chronicles of Drunagor age of Darkness, Infinity Defiance oraz Clash of Minds Holmes vs Moriarty. Na koniec posłuchajcie o aplikacji Bardly, bo być może ktoś z Was zainteresuje się kontynuacją tego projektu. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w następnym Planszowym Teleexpressie.

S01E06BOARD NEWS 6

Czas trwania: 00:24:00

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS pochwalę się nieco statystykami oglądalności Planszowego Telexpressu w Telewizji Kablowej E-Sport, gdzie od miesiąca codziennie w wieczornym paśmie publikowanych jest odcinek BOARD NEWS. Obejrzało nas prawie 200 tysięcy widzów  A teraz wszystkich oglądających zapraszam na nowości ze świata nowoczesnych planszówek. Dziś powiem o grach planszowych takich jak Dziennik Wyprawa 1907, Posiadłość Szaleństwa Ścieżka Węża, Bliżej i Dalej, Black Mirror: Nosedive, Eminent Domain, seria gier karcianych Sherlock oraz o dodatku Dokąd Sięgają Korzenie do gry Kawerna i Regent do gry Karak. Wydawnictwo Rebel potwierdza wydanie polskiej wersji gry Fallout Shelter. Jeśli chcecie schwytać bazyliszka to możecie w grze Merlin's Beast Hunt, a dla fanów gry Marco Polo mam dobrą nowinę o możliwości powiększenia kolekcji o Marco Polo II: In the Service of the Khan. Z Kicstarterowych zapowiedzi oraz polskich kampanii trudno nie wspomnieć o grze Titans, Zerywia i Glory a Game of Knights, które możecie wspierać lub za chwilę będziecie mogli. W kartach na stół dziś gość zagraniczny David Chircop. Monika w dziale gier familijnych i gier dla dzieci opowie o karcianych krach od Trefla czyli Bystre główki, Gra o tort i Trefle oraz Micro City. Kuba przybliży Star Wars Colony Wars oraz kampanie gier Titans, Arkeis i D.E.I. NA koniec o aplikacji Gramywto i ich pomyśle jak możecie wygrać grę.

S01E07BOARD NEWS 7

Czas trwania: 00:24:00

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o Paladynach i Architektach Zachodniego Królestwa, grze planszowej Chytrogród wraz z dodatkiem Złoto Błaznów oraz zapowiedzi gry Londyn. Ponad to możecie posłuchać o Solar City, dodatku do gry Terraformacja Marsa zatytułowanym Niepokoje, Aeon’s End, a także interaktywnej grze książkowej Dziennik: Wyprawa 1907. Z doniesień ze świata znany jest już oficjalny tytuł Gloomhaven czyli Jaws of the Lion, w poniedziałek startuje kampania gry 1941:Race to Moscow. Zerknijcie na najnowszą część z serii gier Unmatched: Cobble & Fog, dodatek do Azula czyli zestaw akcesoriów, planszetek i nakładki już dostępne w przedsprzedaży czyli Azul: Crystal Mosaic. Kolejna gra planszowa o której mówię to Inner Compass oraz Ettin. Możecie poznać też Tournament aT Avalon, a na koniec rozszerzenie Omen: Heir to the Dunes. Dominik opowie Wam o Kickstarterowym projekcie jego autorskiej gry Zerywia oraz aktualizacjach dotyczących tego tytułu oraz rozstrzygnie, kto wygrał X-Wing. Monika przybliży gry dla dzieci i gry rodzinne tym razem będą to: Kanagawa i dodatek Yokai, gra karciana Śledztwo oraz gra Sherlock, a także Szkoła Magów. Z Kickstarterowych kampanii nie sposób nie wspomnieć o Glory the Game of Knights oraz Stronghold Undead czyli dwóch grach od polskich wydawców. Dowiecie się też czegoś więcej na temat gry Honey Buzz. W dziale wydarzenia ze świata gier planszowych IV turniej Terraformacji Marsa, Krewni Pyrkonu i zaproszenie dla wszystkich nowych projektantów gier planszowych wraz z ich prototypami.

S01E08BOARD NEWS 8

Czas trwania: 00:24:00

W aktualnym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o zapowiedzianej jeszcze przed świętami grze Harry Potter Hogwarts Battle. Powiem też o Drako: Rycerze i Trolle oraz dodatku do gry Na skrzydłach o nazwie Ptaki Europy. Kilka kolejnych gier dotrze też niebawem na stoły polskich graczy. Wśród nich jest wyczekiwane Gloomhaven oraz polska wersja gry Western Legends. Niebawem też spodziewajcie się premiery gry Tiny Epic Mechs. Ten sam wydawca zapowiedział polskie wydanie gry Venice. Za kilka dni na sklepowych półkach z planszówkami możecie szukać Łowców Potworów. Zaś w nowym roku wyczekujcie dodatków do Sword & Sorcery Nieśmiertelne Dusze oraz dodruku gry Mage Knights. Monika opowie Wam dziś o grach dla dzieci od wydawnictwa Alexander. Kuba przybliży kampanie trzech Kicstarterowych gier: Venice, Dawn of Madness oraz Namiji. Dzięki za Waszą uwagę i do zobaczenia w kolejnym nagraniu. Pamiętajcie, tam też będą czekać dla Was nagrody.

S01E09BOARD NEWS 9

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS usłyszycie o dodruku gry Talizman: Magia i Miecz, a także dodatkach do tego tytułu. Nowość od wydawnictwa Galakta czyli gra Volt. Zapowiedziany na nowy rok tytuł od Lacerty czyli gra Dreamscape. Lucrum Games zabiera graczy w kosmos wraz z grą planszową Brzdęk W kosmosie. W podobnych klimatach od Portal Games Roll for the Galaxy oraz polska wersja Escape Tales: Low memory. A od wydawnictwa All in Games gra Miasteczka czyli polska edycja gry Tiny Towns. Monika dziś opowie Wam o familijnych grach i planszówkach dla starszych dzieci. Zaprezentowane gry to: Chytrogród, Kryptos, Kartografowie oraz Żelazna Kurtyna. Kuba natomiast opowie o aktualnych Kickstarterowych kampaniach czyli grze The Great Wall, Divinity Original oraz playmat do gry Horror w Arkham. Co ciekawego na wspieram.to? Zobaczcie sami oglądając aktualny materiał.

S01E10BOARD NEWS 10

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam Was na mój profil na Patronite. Z tego odcinka dowiecie się jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie o nowościach w dziale gier dla dzieci. A Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. W Planszowym Teleexpressie mówimy też o wydarzeniach, konwentach. Dziś zapraszam na krótki wywiad z Piotrkiem Piechowiakiem odnośnie jego autorskiej gry Entity, który przeprowadził Kuba na Planszówkach na Narodowym. Zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek.

S01E11BOARD NEWS 11

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam Was na mój profil na Patronite. Z tego odcinka dowiecie się jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie o nowościach w dziale gier familijnych oraz gier dla dzieci. A Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. W Planszowym Teleexpressie mówimy też o wydarzeniach, konwentach. Zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek.

S01E12BOARD NEWS 12

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam na świąteczne życzenia od projektantów, wydawców i osób związanych z branżą w Polsce i na świecie. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie o nowościach w dziale gier familijnych oraz gier dla dzieci. A Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. Zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek.

S01E13BOARD NEWS 13

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe oraz grę tygodnia. Zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek. Do zobaczenia w 2020 roku! Oby był jak najlepszy dla nas wszystkich.

S01E14BOARD NEWS 14

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne, gry RPG, warto zwrócić uwagę. Startujemy w Nowym 2020 Roku :)

S01E15BOARD NEWS 15

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. To niesamowite, że na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy grono subskrybentów powiększyło się o 7 tysięcy. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne, gry RPG, warto zwrócić uwagę.

S01E16BOARD NEWS 16

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne, gry RPG, warto zwrócić uwagę. Miłego oglądania.

S01E17BOARD NEWS 17

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne, gry RPG, warto zwrócić uwagę.

S01E18BOARD NEWS 18

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne, gry RPG, warto zwrócić uwagę. W tym odcinku poznacie zapowiedź nowości wydawniczej od What the Frog oraz będziecie mieli szansę wygrać grę Elekt. Miłego oglądania i super niedzieli.

S01E19BOARD NEWS 19

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania i super niedzieli.

S01E20BOARD NEWS 20

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E21BOARD NEWS 21

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do zabawy w przedłużonej akcji z nagrodami dla subskrybentów kanału On Table. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E22BOARD NEWS 22

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. Dominik przybliż wiadomości o grach RPG. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Nie zabraknie gości i innych ciekawostek. Miłego oglądania i super niedzieli.

S01E23BOARD NEWS 23

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E24BOARD NEWS 24

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E25BOARD NEWS 25

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E26BOARD NEWS 26

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E27BOARD NEWS 27

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych np. o Nemesis Lockdown. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E28BOARD NEWS 28

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych np. o Nemesis Lockdown grze cthulhu death may die czy nowości od CMON czyli Ankh. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E29BOARD NEWS 29

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam do świeżej porcji planszowych nowin. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych np. o Nemesis Lockdown grze cthulhu death may die czy nowości od CMON czyli Ankh. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E30BOARD NEWS 30

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam nowin z planszowego świata. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E31BOARD NEWS 31

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam nowin z planszowego świata. Z tego odcinka dowiecie się też jak zawsze o nowych i premierowych grach planszowych. Monika opowie i pokaże Wam gry dla dzieci oraz planszówki familijne. Kuba zaprezentuje trwające kampanie Kickstarterowe. Startujemy z nowym działem w BOARD NEWS, w którym Janek wprowadzi Was w świat planszówek online. A ja zapraszam Was serdecznie do oglądania zapowiedzi polskich i zagranicznych planszówek czyli jakie gry planszowe zostały zapowiedziane są premierami i nowościami, które z tytułów mają szansę trafić na Wasze stoły, innymi słowy na jakie gry rodzinne, gry zaawansowane, gry towarzyskie, gry dla dzieci, gry imprezowe, gry logiczne czy gry euro. Miłego oglądania.

S01E32BOARD NEWS 32

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym odcinku Board News jak co niedzielę garść newsów o planszówkach czyli zapowiedzi gier planszowych od polskich i zagranicznych wydawców, nowości i kampanie, blok gier planszowych online oraz dział gier dla dzieci i gier rodzinnych. Tego i wiele więcej dowiecie się jak zawsze oglądając Planszowe Wiadomości. Zapraszam do pozostania z nami.

S01E33BOARD NEWS 33

Czas trwania: 00:24:00

Board News czyli cotygodniowe wiadomości o planszówkach dla graczy muszą się odbyć jak w każdą niedzielę. Wybaczcie, że dziś bez mojej obecności. Mam nadzieję, że Kuba i Monika zaciekawią Was nowinami od polskich i zagranicznych wydawców i opowiedzą o kilku grach planszowych. Zapraszam do pozostania z nami. Miłego oglądania.

S01E34BOARD NEWS 34

Czas trwania: 00:24:00

Tradycyjne wydanie BOARD NEWS, bo z moim udziałem ;p a w nim jak zawsze znajdziecie zapowiedzi i nowości dotyczące planszówek od polskich i zagranicznych wydawców. Nowe kampanie zarówno nasze wspieraczkowe jak i te odbywające się na Kickstarterze. Informacje o nowych i fajnych planszówkach i wydarzeniach planszowych w najlepszym medium o nowoczesnych planszówkach w każdą niedzielę rano. Zapraszam Was do oglądania.

S01E35BOARD NEWS 35

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na kolejne wydanie BOARD NEWS. Dowiecie się z niego jak to mamy w zwyczaju nowości i zapowiedzi o grach planszowych od naszych rodzimych wydawców, ale też od wydawnictw zagranicznych. Gdzie wystartowały jakie przedsprzedaże, kto jaki gorący tytuł zapowiada, pokazujemy i omawiamy i te wyczekiwane przez Was planszówki i takie, które są zaskoczeniem dla wielu graczy. Dziś odcinek bez Moniki i jej działu gier dla rodzin oraz dla dzieci. Kuba na stanowisku przybliży gorące Kickstarterowe tematy i jak pewnie się domyślacie opowie Wam min. o Nemesis Lockdown. Na koniec kilka słów ode mnie w kwestii refleksji i odniesienia się do minionego odcinka. Fajnego tygodnia dla Was kochani.

S01E36BOARD NEWS 36

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam Was na kolejne wydanie Planszowych Wiadomości. Dowiecie się z nich nowości i zapowiedzi o grach planszowych od naszych rodzimych wydawców, ale też od wydawnictw zagranicznych. Gdzie wystartowały jakie przedsprzedaże, kto jaki gorący tytuł zapowiada, pokazujemy i omawiamy i te wyczekiwane przez Was planszówki i takie, które są zaskoczeniem dla wielu graczy. Miłego oglądania.

S01E37BOARD NEWS 37

Czas trwania: 00:24:00

Planszowe Wiadomości jak co tydzień dostarczą Wam newsów ze świata gier planszowych. Dowiecie się z nich nowości i zapowiedzi o grach planszowych od naszych rodzimych wydawców, ale też od wydawnictw zagranicznych. Gdzie wystartowały jakie przedsprzedaże, kto jaki gorący tytuł zapowiada, pokazujemy i omawiamy i te wyczekiwane przez Was planszówki i takie, które są zaskoczeniem dla wielu graczy. A więc przyjemnego oglądania

S01E38BOARD NEWS 38

Czas trwania: 00:24:00

Dziś w odcinku będzie o wielu fajnych planszówkach. Dowiecie się o samodzielnym dodatku do gry Gloomhaven czyli Jaws of the Lion. Usłyszycie o grach planszowych takich jak Tajemny Portal Sword & Sorcery, Domination czy Monumental. I będziecie mieli okazję wygrać planszówkę. A zatem przyjemnego oglądania.

S01E39BOARD NEWS 39

Czas trwania: 00:24:00

GRY, O KTÓRYCH MÓWIĘ W TYM ODCINKU: Tortuga 2199, instrukcja do Small World of Warcraft i wiele innych ciekawostek ze świata gier palnszowych. A zatem przyjemnego oglądania.

S01E40BOARD NEWS 40

Czas trwania: 00:24:00

Board News czyli Planszowe wiadomości jak zawsze zapraszają na nowości, premiery i zapowiedzi gier planszowych od polskich i zagranicznych wydawców. Każdy znajdzie coś dla siebie, gry rodzinne, nowe gry planszowe, kampanie czy Kicstarter. Jak zawsze gry rodzinne oraz gry dla dzieci i dziś dla odmiany nieco dłuższa część na koniec. Odpowiadam na komentarze i pytam Was o parę rzeczy. Miłego oglądania.

S01E41BOARD NEWS 41

Czas trwania: 00:24:00

Dziś w odcinku będzie o wielu fajnych planszówkach. Dowiecie się o grach planszowych zapowiadanych przez wydawców, planszówkach, których kampanie niebawem startują czy zapowiedzianych premierach gier i wydarzeniach jak konwenty gier planszowych. To i znacznie więcej nowości ze świata gier planszowych w dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS. Zapraszam i życzę przyjemnego oglądania.

S01E42BOARD NEWS 42

Czas trwania: 00:24:00

Board News od prawie stu niedziel ukazuje się w każdym tygodniu, a wraz z nim aktualne newsy ze świata gier planszowych. Z tych planszowych wiadomości dowiadujecie się co tydzień o premierach nowych gier planszowych, o zapowiedziach, o dodrukach czy startach kampanii. Staramy się przekazywać Wam jak najwięcej ciekawych informacji o planszówkach, które mogą Was zaciekawić i którymi Wy sami jesteście zainteresowani.

S01E43BOARD NEWS 43

Czas trwania: 00:24:00

Board News to planszowe wiadomości, z których dowiecie się o wszystkich zapowiedziach, nowościach i planach polskich oraz zagranicznych wydawców. W dzisiejszym wydaniu między innymi więcej informacji na temat gry Massive Darkenss 2 od wydawnictwa CMON. Pokażę Wam i powiem o nowości paragrafowej czyli Wojownik Autostrady. Dowiecie się także o grze Marvel Dice Masters czyli kolejnej części z tej serii od wydawnictwa WizKids. Nie zabraknie też możliwości wygrania planszówki, a zatem zapraszam do zabawy.

S01E44BOARD NEWS 44

Czas trwania: 00:24:00

Dzisiejsze wydanie BOARD NEWS jest bardzo wakacyjne, bo dużo gorących newsów zwłaszcza tych od Fantasy Flight Games. Sami zobaczcie jakie soczyste tytuły planszówek od tego wydawcy zostały zapowiedziane. Nie tylko dodatek do Twilight Imperium edycja 4 pt.: Prophecy of Kings. Ma się pojawić też Mervel X-Men Mutant Insurrection czy Dark Tidins z serii KeyForge. Ale 3 edycja Descent z wydaniu Legends of the Dark,, o której niewiele wiadomo poza tym że to będzie ogromne pudełko, robi bardzo dobre wrażenie i wzbudza nie lada ciekawość.

S01E45BOARD NEWS 45

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na kolejny odcinek BOARD NEWS. Znów o Twilight Imperium edycja 4, a dokładnie dodatku Proroctwo Królów, bo została zapowiedziana polska edycja tego dodatku. Zatem nie można tego nie ogłosić. Ponad to kilka innych ciekawych tytułów równie interesujących gier planszowych takich jak Terrors of London czy Wojna o Pierścień. Poza zapowiedziami będą też informacje o przedsprzedażach, na które warto być gotowym i tutaj można wskazać takie planszówki jak na przykład Monolith Arena czy Root. A niebawem też planszówki z serii Zachodniego Królestwa. Zerknijcie sami, abyście niczego nie przeoczyli. Zapraszam do oglądania, bo wśród polskich edycji planszówek pojawią się też godne uwagi gry planszowe od zagranicznych wydawców jak dla przykładu zapowiedziana planszówka: Dune Imperium czy Blood Bowl czyli 30-letni klasyk w nowej edycji. Życzę przyjemnego oglądania.

S01E46BOARD NEWS 46

Czas trwania: 00:24:00

Nowości planszowe, zapowiedzi gier, gry planszowe wydawane przez polskich wydawców oraz te planszówki, które ukazują się za granicą. Kampanie i te rodzime wspieraczki i te z Kickstartera. Wydarzenia dotyczące gier planszowych, konwenty w tym roku tylko online. Ale też gry dla dzieci, gry imprezowe, rodzinne, gry euro, gry przygodowe i tak naprawdę każdy rodzaj planszówek czy gier fabularnych RPG. Goście i wywiady oraz konkursy. To wszystko i wiele więcej czeka na Was w każdym odcinku BOARD NEWS. Dziś kolejna porcja świeżych informacji o planszówkach. Usiądźcie wygodnie i zaczynamy :)

S01E47BOARD NEWS 47 - odcinek specjalny

Czas trwania: 00:24:00

BOARD NEWS to cykl, który gromadzi wokół siebie dużo gości, osobistości, znanych twarzy nie tylko ze świata planszówek. Od początku tworząc ten Planszowy Teleexpress, chciałam jednocześnie promować ten rodzaj spędzania wolnego czasu. Przez ostatnie 100 odcinków, w Board News mówiłam o setkach gier planszowych, pokazałam je dokładniej robiąc zdjęcia czy filmy, abyście mogli być na bieżąco. DZIĘKUJĘ WAM DRODZY WIDZOWIE :) że wracacie na kanał OnTable i z taką ochotą oglądacie kolejne odsłony BOARD NEWS. Jak ten cykl się zmieniał na przestrzeni tych 100 odcinków? Wielu z Was wie, bo jest tutaj od samego początku. Dziś jubileusz. Ale nie zabraknie w nim planszówke takich jak Cthulhu Death May Die czy Horror w Arkham. Będzie też o grze Detektyw Sezon 1, Gloomhaven Zapomniane kręgi czy innych nowoczesnych planszówkach. Zapraszam na odcinek pełen gości i świętowania.

S01E48BOARD NEWS 48

Czas trwania: 00:24:00

Dziś do wygrania trzy gry. Zatem trzymajcie się, bo zaczynamy kolejne wydanie BOARD NEWS, a w nim poza konkursem niezmiennie nowe planszówki od polskich wydawców gier planszowych, ale i zapowiedzi oraz planszowe hity z zagranicy. Zobaczycie między innymi takie gry planszowe jak: Tajne Operacje czyli dodatek do serii Zombicide w wersji sci-fi czyli Zombicide Najeźdźcca. Będzie też Neuroshima Last Aurora oraz premierowe Cthulhu Death May Die. Zapowiedziano też planszową wersję gry Monster Hunter: World. Zobaczycie jak wygląda Demokratura czyli karciana gra z przesłaniem. A dla fanów kryminalnych śledztw znajdzie się coś w stylu Kryminalne Zagadki: Upiór w Muzeum i Escape Room: Ucieczka z Alcatraz. Co Wy na to? To nie wszystko, ale po resztę zapraszam już do nagrania.

S01E49BOARD NEWS 49

Czas trwania: 00:24:00

Kolejny tydzień za nami, a w nim nowe planszówki i kolejne zapowiedzi oraz wyczekiwane przez Was gry planszowe. Abyście niczego nie przeoczyli, a przede wszystkim byli na bieżąco z najnowszymi planszówkami, jakie ukazują się od polskich wydawców oraz wydawnictwa z zagranicy, zapraszam na nowy BOARD NEWS. W nim dziś kilka gier planszowych od Portal Games, min. zapowiadana gra euro, rozbudowana ekonomiczna planszówka pod tytułem Barrage. Dobrą wiadomością jest niewątpliwie dla fanów dodruk gry Blood Rage. Ale nie mniej miłą niespodzianką jest zapowiedziana premiera gry Solar City. Dzisiejszy odcinek krótszy niż zwykle, bo pozwoliłam sobie na mały wakacyjny wyjazd, gdzie przygotowania BOARD NEWS nie było możliwe. Ale mam nadzieję, że nadrobicie wraz ze mną nową dawką newsów z planszowego świata już za tydzień. Tymczasem serdecznie zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinka ze świata gier planszowych.

S01E50BOARD NEWS 50

Czas trwania: 00:24:00

Witajcie Drodzy Widzowie w kolejnym wydaniu BOARD NEWS. Jak zawsze sporo wiadomości o planszówkach i to tych od polskich wydawców, jak również w nieco innej nowej formie od zagranicznych wydawnictw. Gry planszowe, które znamy, na które czekamy i te które być może nie doczekają się polskich wydań. Warto mieć w nich rozeznanie, a najlepiej zrobicie to oglądając właśnie BOARD NEWS. Zerknijcie dziś na nowość od Portal Games czyli grę Barrage, zbliżającą się premierę nowej planszówki Detektyw Sezon 1 czy limitowaną edycję gry planszowej Neuroshima Hex. Ale pojawią się newsy o wielu innych znanych tytułach jak Scythe, Posiadłość Szaleństwa czy Horror w Arkham i Dungeons & Dragons. Zapraszam Was serdecznie i życzę miłego oglądania.

S01E51BOARD NEWS 51

Czas trwania: 00:24:00

Czy jesteście gotowi na porcję planszowych wiadomości od Asi z OnTable? Dziś towarzyszyć mi będzie też Monika i obie opowiemy Wam o fajnych planszówkach, o nowościach wydawanych przez polskich wydawców oraz zagraniczne studia, o przedsprzedażach oraz zapowiedziach. W tym odcinku usłyszycie między innymi o grach planszowych takich jak dodatek do Władcy Pierścieni Podróże przez Śródziemie Czyhający w mroku. Ale usłyszycie też o innym dodatku do serii planszówek Zombicide w wydaniu fantasy czyli Nie zazna spokoju kto przeklęty. Dla graczy lubiących poczarować Obrona przed czarną magią w grze z budowaniem talii Harry Potter: Hogwarts Battle. Nie zapomnijcie też o zbliżającej się kampanii gry Frostpunk oraz o trwającej jeszcze zbiórce na polską edycję gry Tsukuyumi Full Moon Down. I coś dla miłośników kotów czyli gra Calico. Więcej gier planszowych zobaczycie już w tym wyjątkowym dla mnie odcinku. Usiądźcie wygodnie i zaczynamy :)

S01E52BOARD NEWS 52

Czas trwania: 00:24:00

Dzisiejsze wydanie BOARD NEWS jest specjalnym, bo zrealizowanym na potrzeby konwentu Pyrkon 2020r dla wydawnictwa Rebel, które poprosiło mnie o przygotowanie dla nich newsów, premier i zapowiedzi gier planszowych. Zapraszam wszystkich niezmiennie na niedzielne wydanie BOARD NEWS, a tymczasem świętujemy Dzień Gier Planszowych i PyrkONline. Jak wiecie w tym roku Festiwal Fantastyki oraz Gier Planszowych odbywać się będzie online. Zatem jeśli chcecie dowiedzieć się jakie plany wydawnicze ma Rebel na IV kwartał tego roku oraz na nadchodzący rok, zapraszam Was serdecznie do obejrzenia tego odcinka BOARD NEWS. Formę moich planszowych wiadomości już znacie. Mam nadzieję, że i teraz będzie ono dla Was interesujące.

S01E53BOARD NEWS 53

Czas trwania: 00:24:00

BOARD NEWS dostarczy Wam Drodzy Widzowie nowin z planszowego świata. Dziś w odcinku coś więcej o wyczekiwanej grze od wyd. Awaken Realms ISS Vanguard. Nie zabraknie także Kickstarterowych hitów czyli gry planszowej Frostpunk, ale również The 7th Citadel. Zobaczycie także informacje o grze planszowej Rallyman Dirt, a dla tych którzy jeszcze nie mają tej planszówki, przypominam o powrocie Gloomhaven. Kilka słów na temat projektu Solar City opowiedzą Wam twórcy tej planszówki, a o nowych planach wspomni też Kazrak Studio i ich Szabla i Krew oraz nowa gra Kolaboracja. Dla fanów Power Rangers też znajdzie się karciana gra od RGS, a Portal Games przygotował dla graczy Nowe Odkrycia czyli dodatek do gry planszowej Podwodne Miasta. Zapraszam do oglądania tego odcinka.

S01E54BOARD NEWS 54

Czas trwania: 00:24:00

Moi Drodzy jak Wam mija dzień? Postaram się go wypełnić nowościami z planszowego świata, o których opowiem w tym wydaniu BOARD NEWS. Jakich premiera gier planszowych możecie się spodziewać w najbliższym czasie? Jakie planszówki czekają na Was na sklepowych półkach? W jakich sklepach z grami planszowymi możecie skorzystać ze zniżek i rabatów? Jak co tydzień wiele wiadomości na temat Waszych ulubionych i wyczekiwanych planszówek, jak również nowych i zapowiadanych gier planszowych. Usłyszycie między innymi o grach z serii Zachodniego Królestwa, o premierzy polskiej wersji imprezowej gry Palec Boży oraz kilka nowości na przykład Endless Winter czy Nova Aetas Renaissance. Zapraszam do oglądania.

S01E55BOARD NEWS 55

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na kolejny odcinek BOARD NEWS, a w raz z nim porcja nowości ze świata gier planszowych. Wyczekiwane planszówki, planszówki, które mogą nas zaskoczyć i gry planszowe jakich się nie spodziewaliśmy. Do takich bez wątpienia należą choćby trzecia edycja gry Descent: Legends of the Dark. Z polską instrukcją pojawi się też Eclipse Drugi Świt Galaktyki, a dla fanów Lovecrafta nieco odwrócone role graczy w grze planszowej Cthulhu Call of Madness. Nie mogę pominąć gry planszowej Dune, o której też usłyszycie w tym odcinku. Nowy dział wydarzenia i prowadzący Bartek, który przedstawi Wam przegląd nowości z tegorocznego Essen czyli SPIEL Digital. Zapraszam także do działu Kickstarter oraz Gry rodzinne i dla dzieci, życząc miłego oglądania.

S01E56BOARD NEWS 56

Czas trwania: 00:24:00

Board News uraczy Was dziś nowinami od polskich wydawców, newsami z Kickstartera, a także TOP LISTĄ najpopularniejszych planszówek z BGG. Plebiscyt na Grę Miesiąca jeszcze w przygotowaniu, za to możecie zobaczyć kilka dobrze zapowiadających się nowości takich jak: Dune Imperium, dodatek do Twilight Imperium czyli Proroctwo Królów czy Neuroshima Last Aurora. Po więcej zapowiedzi zapraszam do dzisiejszego wydania BOARD NEWS. Ciekawostki z wydarzeń zaprezentuje Wam Bartosz, a Kuba jak zawsze zrobił przegląd ciekawych kampanii na Kickstarterze. Udanego oglądania. Dzięki, że jesteście z nami.

S01E57BOARD NEWS 57

Czas trwania: 00:24:00

Cześć Drodzy Widzowie, zaczynamy dziś Plebiscyt Na Waszą Ulubioną Planszówkę Miesiąca Listopada. Gdybyście mieli jakieś sugestie czy uwagi, proszę wysyłajcie je na adres: boardnews@ontable.pl Udoskonalamy wciąż system do głosowania a Wasze podpowiedzi będą cenne. W grudniu powinien już działać z opcją wyszukiwania tytułów gier planszowych. Szczególnie, że do wygrania będą nagrody. W grudniu nagram też dla Was specjalny odcinek, w którym poznacie Grę Miesiąca, jaka zwyciężyła. Tymczasem dziś do wygrania imprezowa planszówka, którą ufundował sklep G2A. W tym odcinku BOARD NEWS usłyszycie o Aeon’s End Legacy oraz Abyss. Nie zabraknie też newsów dotyczących takich gier planszowych jak wyczekiwany Spirit Island, Mystic Vale w wersji Big Box oraz zapowiedziana polska wersja Nova Aetas Renessaunce. Powiedziałam jeszcze o grze planszowej Kingsburg, a ten sam wydawca sprowadzi do nas trochę zimna czyli polskie wydanie gry Endless Winter Paleoamericans. Co prawda o tej planszówce nie mówię w tym wydaniu BOARD NEWS, bo to wiadomość sprzed chwili. Ale za to o tej grze euro mówiłam Wam już w oddzielnym nagraniu. Zapraszam do oglądania.

S01E58BOARD NEWS 58

Czas trwania: 00:24:00

Kolejne wydanie BOARD NEWS i jak w każdym odcinku garść nowości i zapowiedzi gier planszowych dla Was. W dzisiejszym odcinku pokażę Wam planszówki takie jak gra Aquatica od Portal Games, nowość od FoxGames czyli 7 Słów czy zapowiadana i wyczekiwana duża kosmiczna gra od Awaken Realms czyli ISS Vanguard. Nie braknie też lżejszych klimatów jak choćby seria Smart Games po polsku czyli Endless Winter także w naszym języku. Po resztę zapraszam serdecznie do odcinka BOARD NEWS. Będzie mi miło jeśli zostawisz like, komentarz i odwiedzisz stronę PLEBISCYTU głosując na swoją ulubioną planszówkę.

S01E59BOARD NEWS 59

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS podobnie jak w każdym odcinku garść nowości, ciekawostek i zapowiedzi gier planszowych. Opowiem Wam o grach takich jak Dominant Species, dodatki do rodzinnej planszówki Everdell czy polskiej wersji gry Tainted Grail. W dziale Kicstarter zobaczycie nowego redaktora. A blokiem gier familijnych niezmiennie zajmuje się Monika. Dodatkowo dla wszystkich widzów BOARD NEWS i osób lubiących gry planszowe przygotowałam wraz ze sklepem GraFok.pl 5% rabat dla Was na planszówkowe zakupy. Będzie mi miło jeśli zostawisz like, komentarz i odwiedzisz stronę PLEBISCYTU głosując na swoją ulubioną planszówkę. Zapraszam do oglądania.

S01E60BOARD NEWS 60

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym BOARD NEWS zapraszam na nowości, ciekawostek i zapowiedzi gier planszowych. Opowiem Wam o grach takich jak Zombicide dodatek do Czarnej Plagi i Zielonej Hordy pod tytułem: Nie zazna spokoju kto przeklęty, nowościach takich jak rozszerzenia do gry Everdell czy też wyczekiwana przez graczy Tortuga 2199. Wszyscy fani gry Nemesis z pewnością wyczekują wiadomości o roszczerzeniu Karnomorfy do gry planszowej Nemesis. W dziale Kicstarter zobaczycie Michała i jego Top Listę. A blokiem gier familijnych niezmiennie zajmuje się Monika. Zapraszam Was serdecznie i życzę miłego oglądania.

S01E61BOARD NEWS 61

Czas trwania: 00:24:00

Mikołajowy Board News i jak to Mikołaj ma w zwyczaju będą też i prezenty dla Was. Do wygrania planszówka od sklepu G2A oraz 3 Meeple, poduszki, przytulaki ufundowane przez Ludiversum. W odcinku natomiast zobaczycie sporo ciekawych i soczystych newsów o nowych grach planszowych. Jakie planszówki zostały zapowiedziane przez polskich wydawów? Galakta szykuje Wampira Maskaradę Wendeta zaś do Portal Games niebawem dotrze Terrors of London, a więc zapewne trafi na Wasze stoły. Wydawnictwo Albi także ma ciekawe zapowiedzi swoich nowych planszówek. Po polsku pojawi się nakładem tego wydawcy Pendulum czyli Wahadło oraz Mariposas. Więcej gier w tym odcinku. Zapraszam abyście sami poznali nowości, zapowiedzi, ciekawostki, premiery i przedsprzedaże ze świata planszówek.

S01E62BOARD NEWS 62

Czas trwania: 00:24:00

Świąteczny grudzień, więc i w BOARD NEWS nie zabraknie prezentów. Dziś znów konkursy dla Was i do wygrania łącznie 4 planszówki. Poza nagrodami jak zawsze w planszowych wiadomościach znajdziecie nowości, zapowiedzi i premiery gier planszowych. Zobaczcie jak prezentuje się Terrors of London czy ISS Vanguard. Posłuchajcie nieco więcej o nowych planszówkach od Lacerty czyli Wyprawa do New Dale oraz LeHavre. Ogry Games ma zaskoczyć gracy polskim wydaniem gry Unmatched Battle of Legends. Rebel też zapowiada szybką premierę gry Abyss. Monika niezmienie na swoim stanowisku gier rodzinnych. Michał i jego Kickstarter Zapraszam abyście sami poznali nowości, zapowiedzi, ciekawostki, premiery i przedsprzedaże ze świata planszówek.

S01E63BOARD NEWS 63

Czas trwania: 00:24:00

Dziś życzenia dla Was, ale nie może zabraknąć też aktualnych newsów o grach planszowych. Dziś do wygrania zestaw sympatycznych 4 gier logicznych. Poza nagrodami jak zawsze w planszowych wiadomościach znajdziecie nowości, zapowiedzi i premiery gier planszowych. Zerknijcie na ISS Vanouard oraz zapowiadaną nowość w klimatach Cyberpunk-a grę Combat Zone. Rebel zapowiada grę planszową Zaginiona Wyspa Arnak. W nowym Roku możecie spodziewać się też Splendora Marvel oraz premiery planszówki z głębią czyli Aquatica i jej dodatek czyli Mroźne Wody. Usłyszycie także o wyczekiwanej nowości od Lacerty czyli Spirit Island, a Portal Games zaskoczył mile dodatkami do gry planszowej The Others. Całą listę gier planszowych znajdziecie poniżej. W tym wydaniu Monika niezmiennie na swoim stanowisku gier rodzinnych. Michał i jego Kickstarter, a dziś także Gamefound oraz Patrycja ze swoim Działem Promocji, Zniżek i Rabatów specjalnie wyszukanych dla Was. Zapraszam abyście sami poznali nowości, zapowiedzi, ciekawostki, premiery i przedsprzedaże ze świata planszówek.

S01E64BOARD NEWS 64

Czas trwania: 00:24:00

Ostatni odcinek BOARD NEWS w roku 2020 dostarczy Wam jak zawsze wiadomości o nowościach, premierach, zapowiedziach i przedsprzedażach zarówno jeśli chodzi o gry planszowe w Polsce jak i od zagraniczonych wydawców. Dziś w odcinku posłuchacie o nowych grach od Board and Dice czyli Zapotec oraz Origins First Builders. Będzie także o premierach od Rebela jak Zew Przygody czy Zaginiona Wyspa Arnak, choć możliwe, że wielu ucieszy wieść o dodruku gry Everdell. To taka bardzo popularna rodzinna planszówka. A skoro o grach rodzinnych mowa, Monika powie o kilku nowych planszówkach, Patrycja wskażę gdzie czekają na Was promocje i wyprzedaże, a Michał tym razem przekaże noworoczne życzenia. Do Siego Roku !

S01E65BOARD NEWS 65

Czas trwania: 00:24:00

Noworoczne wydanie BOARD NEWS wraz z nowościami, zapowiedziami, przedsprzedażami czy dodrukami gier planszowych. Jak można zacząć Nowy Rok 2021 jeśli nie od świeżej porcji planszowych nowin, podanej w najnowszym odcinku Waszego ulubionego (mam taką nadzieję) teleexpressu o planszówkach. W dzisiejszym odcinku powiem Wam o grach od wydawnictwa Portal Games czyli wyczekiwanej planszówce Mezo oraz dodrukach dwóch innych, dowiecie się o nowości od Lucrum Games czyli grze Creature Comforts, w którą zagramy w 2021 roku. Z resztą to nie wszystkie nowiny od Lucrum, podobnie jak od wydawnictwa Lucky Duck Games, które zapowiada polskie scenariusze do swojej gry planszowej Kingdom Rush. Zobaczycie też Jagged Aliance, Mutant Rok Zerowy zapowiedziany przez Galaktę czy choćby 303 Squadron. Monika jak zawsze na stanowisku, opowie o kilka fajnych planszówkach dla rodzin i dla dzieci takich jak ALHAMBRA czy Kopalnie Skarbów. Michał zaprasza na Top Listę Kickstarterowych kampanii. A Patrycja opowie o ciekawych promocjach dla Was. Miłego oglądania i wszystkiego co najlepsze w Nowym 2021 roku.

S01E66BOARD NEWS 66

Czas trwania: 00:24:00

Najnowsze wydanie BOARD NEWS wraz z nowościami, zapowiedziami, przedsprzedażami czy dodrukami gier planszowych czas zacząć. Dziś usłyszycie i zobaczycie w teleexpressie o wielu różnych planszówkach. Serdecznie zapraszam na najdłuższy odcinek. Mam nadzieję, że spędzimy go miło razem. Opowiem Wam i pokażę takie gry planszowe jak Eclipse Drugi świt galaktyki czy dodatek do Sword & Sorcery czyli Tajemny Portal. Powiem i pokażę nowość od Portal Games czyli wyczekiwaną planszówkę z morskim motywem Aquatica i jej rozszerzenie Mroźne Wody. Przypomnę o Lumierii czy grze Łowcy A.D. 2114. Dla fanów dużych planszówek będzie coś o Gloomhaven i wiele, wiele więcej. Sami zerknijcie. Miłego oglądania :)

S01E67BOARD NEWS 67

Czas trwania: 00:24:00

Najnowsze wydanie BOARD NEWS wraz z nowościami, zapowiedziami, przedsprzedażami czy dodrukami gier planszowych czas zacząć. Dziś usłyszycie i zobaczycie w teleexpressie o wielu różnych planszówkach. Serdecznie zapraszam dziś na całkiem sporą garść nowości i zapowiedzi o grach planszowych. Kilka interesujących planszówek zapowiedziało wydawnictwo Rebel, min. Glen More II Kroniki, polską wersję gry planszowej Tajemniczy Ogród czy Zamki Toskanii. Wyczekiwanych przez graczy planszówek jest więcej bo niebawem pojawi się Splendor Mervel czy Eclipse. Portal Games nie ustępuje re belowym zapowiedziom i też zdradza kilka swoich nowości takich jak Cthulhu Death May Die Kampania II oraz 4 dodatki do gry Root. Będzie też trzecia część serii Escape Tales, a już niebawem gra Mezo. Takich smakowitych zapowiedzi planszówek w tym odcinku BOARD NEWS będzie więcej, zatem zapraszam Was serdecznie do oglądania :)

S01E68BOARD NEWS 68

Czas trwania: 00:24:00

Najnowsze wydanie BOARD NEWS wraz z nowościami, zapowiedziami, przedsprzedażami czy dodrukami gier planszowych czas zacząć. Dziś usłyszycie i zobaczycie w teleexpressie o wielu różnych planszówkach. Dziś istne szaleństwo newsów. Zdecydowanie REKORDOWY odcinek BOARD NEWS w tym wydaniu. Na gorąco po ważnym planszówkowym konwencie czyli PortalCon13, prezentuje wszystkie nowości wydawnictwa Portal Games. Zapowiedź wielkiego hita czyli planszówki Clash of Cultures: Monumental Edition. W tym roku pojawi sę też Zombicide 2 edycja oraz KHORA Rise Of an Empire. A gdyby zapowiedziane gry od tego śląskiego wydawcy to było za mało, zatem posłuchajcie nowin tez od wydawnictwa Rebel, Galakta czy choćby Fishbone Games lub Bard. Takich smakowitych zapowiedzi planszówek w tym odcinku BOARD NEWS będzie więcej, zatem warto śledzić newsy w coniedzielnym odcinku Teleexpressu. Jeśli chcecie być na co dzień na bieżąco. Zapraszam Was serdecznie do oglądania :)

S01E69BOARD NEWS 69

Czas trwania: 00:24:00

Znów wyszedł mi rekordowy BOARD NEWS, tym razem z ilością nowości, zapowiedzi, przedsprzedaży i planów wydawniczych dotyczących nowych gier planszowych. Mam nadzieję, że wytrwacie i będzie Wam się podobało. Dziś usłyszycie i zobaczycie w teleexpressie o wielu różnych planszówkach takich jak The Thing czy Endless Winter, albo Machina Arcana. Niektórzy wydawcy ogłosili już swoje plany wydawnicze i zapowiedzieli wiele wspaniałych planszówek. Czas więc na Galaktę, która także prezentuje Kickstarterowe hity, które pojawią się w naszym rodzimym języku, często z dodatkową zawartością. A zatem bardzo smakowitych zapowiedzi planszówek w tym odcinku BOARD NEWS będzie więcej i myślę, że warto śledzić newsy w coniedzielnym odcinku Teleexpressu oraz zaglądać na naszego funpage, gdzie codziennie znajdziecie newsy o grach planszowych. Zapraszam Was serdecznie do oglądania :)

S01E70BOARD NEWS 70

Czas trwania: 00:24:00

Dziś istna lawina newsów i nowości planszowych. Dużo zapowiedzi i nowych gier, które pojawią się na polskim planszowym rynku w tym roku. Usłyszycie między innymi o Cooper Island, grze planszowej Unicorn Fever czy Anno 1800. Pokażę Wam też zapowiedzianą nowość czyli Vampire: The Masquerade – Heritage oraz Tidal Blades: Heroes of the Reef i dużo więcej gier planszowych, które mają szansę Was zainteresować. Kolejny bardzo smakowity i pełen nowości planszowych i zapowiedzi planszówek odcinek BOARD NEWS. Po więcej warto śledzić newsy w coniedzielnym odcinku Teleexpressu oraz zaglądać na naszego funpage, gdzie codziennie znajdziecie newsy o grach planszowych. Zapraszam Was serdecznie do oglądania :)

S01E71BOARD NEWS 71

Czas trwania: 00:24:00

Walentynkowe wydanie BOARD NEWS, a w nim wiele interesujących gier planszowych, które mają szansę być przez Was kochane, które chcą zwrócić Waszą uwagę i które starają się przyciągnąć Was do siebie. Wśród nich między innymi Glen More II Kroniki, Pandemic Legacy Sezon 0 czy Sagrada Pasja, a nawet Khora Rise of an Empire . Kolejny bardzo smakowity i pełen nowości planszowych i zapowiedzi planszówek odcinek BOARD NEWS. Po więcej warto śledzić newsy w coniedzielnym odcinku Teleexpressu oraz zaglądać na naszego funpage, gdzie codziennie znajdziecie newsy o grach planszowych. Zapraszam Was serdecznie do oglądania :)

S01E72BOARD NEWS 72

Czas trwania: 00:24:00

Sporo nagród dla Was bo i konkursów w jakich możecie wziąć udział. Zapraszam do uważnego oglądania, aby niczego nie przeoczyć. Podobnie jak i nowych gier planszowych. Miłego ogladania.

S01E73BOARD NEWS 73

Czas trwania: 00:24:00

PREMIERY! Nowości i ciekawostki ze świata gier planszowych, a do tego moc nagród dla Was, bo i sporo konkursów w, których możecie cały czas brać udział. Zapraszam do uważnego oglądania i miłej zabawy z BOARD NEWS.

S01E74BOARD NEWS 74

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na porcję nowości i zapowiedzi ze świata planszówek w aktualnym wydaniu BOARD NEWS. Dziś urodzinowo!!

S01E75BOARD NEWS 75

Czas trwania: 00:24:00

To wydanie Board News jest wielkim sukcesem. Dziękuję każdej osobie, która wspiera On Table, a tym samym Board News, przyczyniając się do rozwoju tego kanału. Nie spodziewałam się wygranej i jest ona szczególnie cenna, bo przyznawana przez najsurowszych z jury czyli Was Drodzy Widzowie :)

S01E76BOARD NEWS 76

Czas trwania: 00:24:00

Zaczynamy wiosenny odcinek BOARD NEWS. Moc newsów o grach planszowych oraz moc nagród w postaci planszówek do wygrania dla Was. Miłego oglądania.

S01E77BOARD NEWS 77

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam na porcję nowości i zapowiedzi ze świata planszówek w aktualnym wydaniu BOARD NEWS. Sami zerknijcie. Miłego oglądania :)

S01E78BOARD NEWS 78

Czas trwania: 00:24:00

Z okazji Świąt życzę Wam Moi Drodzy dużo zdrowia. Niech na Waszych stołach obok świątecznych potraw nie zabraknie też gier planszowych, a w Waszych domach dobrej atmosfery i radości z razem spędzanego czasu. Mam nadzieję, że uda mi się dziś umilić Wam ten świąteczny czas najnowszym wydaniem BOARD NEWS, na które Was serdecznie zapraszam.

S01E79BOARD NEWS 79

Czas trwania: 00:24:00

Jak zawsze zapraszam Was na aktualne wydanie Borad News, a w nim ja wraz z moim jeszcze rockowym głosem I garścią planszowych nowości. Jakie nowe gry planszowe pojawią się niebawem na rynku? O tym usłyszycie I zobaczycie w BOARD NEWS. Zatem i dziś zapraszam na nowiny z planszowego świata. Zapowiedzi i przedsprzedaże nowych planszówek takich jak wyczekiwany Brzdęk Legacy, gra planszowa Smartphone czy Deep Madness oraz kilka innych ciekawych nowych zapowiedzi kampanii lub przedsprzedaży. Każdy gracz powinien znaleźć coś interesującego dla siebie, zatem zapraszam jak zawsze do oglądania I aktywności. Miłego oglądania :)

S01E80BOARD NEWS 80

Czas trwania: 00:24:00

Jak zawsze zapraszam Was na aktualne wydanie Borad News, a w nim ja wraz z moim jeszcze rockowym głosem I garścią planszowych nowości. Jakie nowe gry planszowe pojawią się niebawem na rynku? O tym usłyszycie I zobaczycie w BOARD NEWS. Zatem I dziś zapraszam na nowiny z planszowego świata. Zapowiedzi I przedsprzedaże nowych planszówek takich jak Smartphone, zapowiedź polskiej wersji Daimyo oraz Hidden Leader czy Coffee Traders. Więcej planszówek w tym odcinku BOARD NEWS. Zapraszam do oglądania.

S01E81BOARD NEWS 81

Czas trwania: 00:24:00

Jak zawsze zapraszam Was na aktualne wydanie Borad News, a w nim ja wraz z moim jeszcze rockowym głosem I garścią planszowych nowości. Jakie nowe gry planszowe pojawią się niebawem na rynku? O tym usłyszycie I zobaczycie w BOARD NEWS. Zatem I dziś zapraszam na nowiny z planszowego świata. Zapowiedzi I przedsprzedaże nowych planszówek oraz plany wydawnicze. Dziś w odcinku poznacie nowego wydawcę na polskim rynku i dowiecie się jaka planszówka będzie jego pierwszą. Poza tym czeka na Was prawdziwa wielka bomba wydawnicza, którą ogłoszę już za tydzień. Zapraszam do oglądania.

S01E82BOARD NEWS 82

Czas trwania: 00:24:00

Jak zawsze zapraszam Was na aktualne wydanie Borad News, a w nim ja wraz z moim jeszcze rockowym głosem I garścią planszowych nowości. Jakie nowe gry planszowe pojawią się niebawem na rynku? O tym usłyszycie I zobaczycie w BOARD NEWS. Zatem I dziś zapraszam na nowiny z planszowego świata. Zapowiedzi I przedsprzedaże nowych planszówek oraz plany wydawnicze. Dziś w odcinku poznacie nowego wydawcę na polskim rynku oraz zobaczycie jego pierwszą planszówkę. Poza tym czeka na Was prawdziwa wielka bomba wydawnicza, którą ogłoszę już za tydzień. Zapraszam do oglądania.

S01E83BOARD NEWS 83

Czas trwania: 00:24:00

Dziś w większości zobaczycie zapowiedzi naprawdę pokaźnych tytułów. W tym odcinku pojawi się sporo wielkich gier w wadze ciężkiej. Sporo planszówek w wersjach XXL czyli dużych i rozbudowanych gier planszowych, które oferują jeszcze więcej godzin wyśmienitej zabawy, walki czy eksplorowania nowych terenów. Zobaczycie i posłuchacie między innymi o planszówkach takich jak Gloomhaven Jaws of the Lion, The Others czy Zombicide 2 edycja. Obok nich pojawią się newsy o takich grach jak Cthulhu Deadt May Die, Black Rose Wars oraz Deep Madness. Nie zabraknie Dungeons & Dragons: Tyrants of the Underdark czy God of War, a nawet dodatku do Nemesis czyli Koszmary. Jak zawsze serdecznie zapraszam do oglądania, szczególnie że to tylko cześć ciekawych zapowiedzi i nowości o planszówkach jakie zobaczycie i o jakich usłyszycie w dzisiejszym wydaniu.

S01E84BOARD NEWS 84

Czas trwania: 00:24:00

To wydanie BOARD NEWS przepełnione jest świetnymi wiadomościami o jeszcze lepszych planszówkach. Od czego zatem zacząć? Może duże pudła i duże zapowiedzi planszówek, które zagoszczą na rodzimym rynku gier planszowych. Jedną z nich jest gra Black Rose Wars, której przedsprzedaż startuje po weekendzie. Tuż obok zapowadana i wyczekiwana przez wielu planszowych graczy , nowa odsłona gry Descent Legends of the Dark. Nie należy pomijać gry planszowej polskich projektantów Destinies. Z nowości mamy także Red Rising oraz otwarty late pledge na gamefound do gry ISS Vanguard. Poza planszówkami, które już wymieniłam w tym odcinku zobaczycie też Jaws of the Lion oraz Nidavellir. Chwilę powiem też o nowości od Portal Games czyli grze Mosaic oraz Tekhenu Obelisk Słońca. Po resztę zajrzyjcie do tego odcinka. W nim też bardzo fajna Akcja na szczytny cel, bo dla dzieci. Udanego oglądania i całego tygodnia.

S01E85BOARD NEWS 85

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS nowin z planszowego świata nieco mniej niż zwykle, ale za to jakie !! O kampanii gry planszowej Wiedźmin Stary Świat chyba słyszał już każdy. Możecie zerknąć jeszcze przed startem jak ta planszówka się prezentuje. Może komuś umknęła wieść o nowej grze planszowej Green Hell lub najnowszej części z serii Zombicide. W BOARD NEWS takich nowin nie przeoczycie, podobnie jak o wydaniu polskiej wersji gry Destinies. Do sprzedaży trafiła też gra Wiedeński Łącznik inspirowana znanym Detektywem. Dla niektórych z Was ciekawym może być upgreat do gry planszowej Diuna Imperium zapowiedziany przez wydawcę. Poza tym zbliża się premiera małej wersji Gloomhaven Szczęki Lwa, a gra Zaginiony Ląd niebawem trafi na stoły graczy. Ponad to warto posłuchać Patrycji i jej Działu Promocji, bo rabaty do 60% i inne zniżkowe propozycje. Miłego oglądania !!

S01E86BOARD NEWS 86

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS zabraknie jednej osoby – mnie. Przepraszam Was za to najmocniej. Dopiero wróciłam z mojego małego wypoczynku i nie zdołałam nagrać i zmontować odcinka ze swoim udziałem. Ale za to o planszówkach rodzinnych, grach na Kickstarterze oraz promocjach jakie czekają na Was w sklepach z grami planszowymi opowiedzą jak zawsze Monika. Patrycja oraz Michał. Ja natomiast nadrobię zaległe newsy już w następną niedzielę. Mam nadzieję, że zawitacie tu jak zawsze, bo będzie o czym opowiadać. Tymczasem życzę Wam kochani miłego oglądania !!

S01E87BOARD NEWS 87

Czas trwania: 00:24:00

Po małej przerwie powracam na stanowisko, aby informować Was jak o świeżych zapowiedziach i nowościach z planszowego świata. Jakie planszówki zostały zapowiedziane przez polskich wydawców, jakie kampanie toczą się na Kickstarterze, a jakie rozpoczną niebawem na wspieram.to czy gamefound, aż do promocji w sklepach z grami planszowymi. To wszystko jak zawsze dla Was w tym wydaniu BOARD NEWS. Zatem poznajcie kilka nowych planszówek takich jak God of War czy Tawantinsuyu: Imperium Inków od wydawnictwa Portal Games. Galakta nie ustępuje kroku i zapowiada po długich oczekiwaniach wysyłkę Waste Knights: Second Edition, a także premiery Wyspy Dinozaurów, Władcy Nocy i najnowszej karcianej gry Załoga, tym razem Wyprawa w głębiny. Mythic Games zdradza, że polskie wydawnictwa Lucrum Games wyda po polsku Darkest Dungeon, a Rebel informuje o nowej grze z serii Wsiąść do Pociągu: Zmiana Toru. Ale to nie wszystko, choć o tym czego jeszcze możecie się spodziewać niebawem na planszowym rynku przekonajcie się już oglądając ten odcinek. Wydanie BOARD NEWS nieco inne niż zwykle. Udanego oglądania!!

S01E88BOARD NEWS 88

Czas trwania: 00:24:00

Duże zapowiedzi gier planszowych i sporo powrotów planszówek, na które czekacie. Tak będzie wyglądał w większości dzisiejszy odcinek BOARD NEWS, na którego oglądanie Was serdecznie zapraszam. A co w tym wydaniu planszowego teleexpressu? Między innymi powiem o zapowiedzi nowej gry z uniwersum Arkham Horror, a będzie to gra planszowa Odmęty Grozy. Włoski wydawca Ludus Magnus Studio, a w naszym polskim wydaniu Czacha Games zapowiedziało rodzimą wersję gry Black Rose Wars Rebirth, której Kickstarterowa kampania zaplanowana jest na te wakacje. Wydawnictwo Lucrum Games pochwaliło się polskim wydaniem gry Brazil Imperial, a Portal Games zapowiada nieco szerzej pokazując więcej o swojej grze Dune House Secrets. Zatem sami widzicie jak duże planszówki nam się szykują jeszcze w tym roku. Poza tym jak pisałam już całkiem pokaźna ilość dodruków min. Bonfire czy Władca Pierścieni Podróże przez Śródziemie lub Splendor Marvel. Jakie jeszcze planszówki trafią na sklepowe półki niebawem? Wydawnictwo Galakta zapowiada rychłą premierę gry planszowej Władcy Nocy, a po weekendzie najnowsza odsłona kooperacyjnej gry karcianej Załoga Wyprawa w Głębiny. Zapraszam serdecznie i miłego oglądania.

S01E89BOARD NEWS 89

Czas trwania: 00:24:00

Czy lato, czy zima lub jesienna słota, nowy odcinek BOARD NEWS budzi Was, dostarcza nowości z planszowego świata i inspiruje, jak sami mi piszecie. Cieszę się, że mogę regularnie prezentować Wam zapowiedzi i nowości ze świata gier planszowych. Dziś w docinku prawdziwe zatrzęsienie gier i zapowiedzi. Dowiecie się między innymi o planach wydawniczych Lucrum Games wraz z ich nowymi i zapowiadanymi grami planszowymi, takimi jak Merchants of the Dark Road czy też najnowsza planszowa zapowiedź od Lucky Duck Games czyli gra Divinus. A czy wiecie o dodrukach między innymi gry Blood Rage czy Tajemniczego Domostwa. Zerknijcie na ten odcinek BOARD NEWS, bo czeka w nim na Was cała lawina newsów i wiadomości z planszowego świata.

S01E90BOARD NEWS 90

Czas trwania: 00:24:00

Wakacyjne wydanie BOARD NEWS a w nim specjalnie dla Was świeża porcja wiadomości z planszowego świata czyli zapowiedziane przez wydawców nowości planszowe, dodruki, przedsprzedaże i kampanie. Nie zapomnijcie o zbliżającej się kampanii gry Wild Assent, o której mówiłam Wam już wcześniej. Startuje ona na plantformie gamefound w najbliższych wtorek. Przedpremierowo mogliście też u mnie w Premierach zobaczyć grę God of War, a teraz Wy sami już możecie w nią zagrać. Z nowości od Rebela znajdziecie Fantastyczne Światy czy Zakazaną Wyspę, która powraca do sprzedaży. Ponad to dla lubiących mrok i wampiry Galakta ma grę Władcy Nocy i ze mną możecie zerknąć do wnętrza pudełka. Pozostałe zapowiedzi i nowości na polski rynek gier planszowych zobaczcie już sami oglądając to wydanie Board News.

S01E91BOARD NEWS 91

Czas trwania: 00:24:00

Nawet nie wiecie jak to cieszy, że dla wielu z Was BOARD NEWS stał się rutyną czy może już nawet rytuałem, od którego zaczynacie dzień. To jednocześnie daje dużo motywacji i dyscypliny, aby nie zostawiać Was bez newsów z planszowego świata. Zatem i teraz zebrałam je w całość i pokazuję w tym odcinku wiadomości, nowości i zapowiedzi o planszówkach. Przygotujcie się dziś na kolejną porcję przedsprzedaży i zapowiedzianych nowych gier planszowych, jakie mają szansę zasilić Wasze kolekcje. W tym wydaniu planszowego Teleexpressu zobaczycie i posłuchacie o nowościach od Portal Games takich jak Mur Hadriana czy Najeźdźcy ze Scythii. Wielu z Was wyczekuje premiery gry planszowej Praga Caput Regni i niebawem się jej doczeka. Portal coraz śmielej mówi o swojej grze Diuna Sekrety Rodu, której mechanika opiera się na popularnym Detektywie. Ale i Rebel zapowiedział lekko opóźnioną premierę planszówki Tajemniczy Ogród oraz dodatku do swego hitu Zaginiona Wyspa Arnak. Pozostałe planszowe premiery zobaczcie sami oglądając to wydanie BOARD NEWS.

S01E92BOARD NEWS 92

Czas trwania: 00:24:00

O rany w tym odcinku zrobi się naprawdę GORĄCO. Nie tylko za sprawą ilością dużych gier planszowych, jakie zapowiem dziś. Planszówki, o których dziś usłyszycie dla wielu będą hitami, na przykład dla miłośnika He-Mana świetną zapowiedzią okaże się planszowa wersja tej gry. Ci z Was, którzy chcą udać się na wyprawę przez Śródziemie mogą sięgnąć po Władcę Pierścienia Zarzewie Wojny. W tym odcinku czekają na Was wszystkie istotne zapowiedzi i nowości ze świata gier planszowych. Poza planszówkami, których istny urodzaj pojawił się w tym tygodniu, zobaczycie też kilka innych tematów. A raczej o nich posłuchacie. Między innymi o jubileuszu BOARD NEWS. Zapraszam do oglądania..

S01E93BOARD NEWS 93

Czas trwania: 00:24:00

Jubileuszowe wydanie BOARD NEWS pora zaczynać. Kiedy te 3 lata minęły? Tyle wspaniałych gier planszowych w tym czasie pojawiło się na polskim i zagranicznym rynku i miałam wielką przyjemność o nich Wam opowiedzieć i je pokazać. W tym odcinku także powiem o zapowiadanych planszówkach. Wśród gier jakie dziś się pojawią jest dodatek do gry OnMars, jak również najnowsze rozszerzenie Time of Seth do gry planszowej Tekhenu Obelisk Słońca. Zobaczycie też propozycje od Granna Expert czyli planszówkę Gutenberg oraz niespodziankę od Lucrum Games w postaci gry planszowej Cora Quest. Ale to nie wszystko. Jak zawsze jest więcej nowości i zapowiedzi z planszowego świata. Zapraszam do oglądania i świętowania naszego małego jubileuszu.

S01E94BOARD NEWS 94

Czas trwania: 00:24:00

Wakacyjne wydanie BOARD NEWS, no bo przecież są wakacje. Ale nawet w czasie letniego wypoczynku nie możesz pozostać bez porcji świeżych newsów z planszowego świata. Jakie planszowe nowości zostały zapowiedziane, jakie premiery gier planszowych się szykują czy też czy można spodziewać się konwentów w tej trudnej rzeczywistości. W dzisiejszym materiale będę mówiła o nowości na kampanię crowdfundingową i mam tu na myśli grę Divinus. Z uwagi na to, że zbliża się premiera gry Holi Festiwal Kolorów, przypomnę Wam materiał Premier, w którym dokładniej pokazywałam Holi i o niej opowiadałam. Ponad to World of Warcraft: Wrath of the Lich King czyli planszówka dla miłośników przestrzeni planszowej. Po więcej zapraszam na materiał.

S01E95BOARD NEWS 95

Czas trwania: 00:24:00

Cześć Kochani, zapraszam Was na najnowsze wydanie BOARD NEWS, z którego mam nadzieję będziecie czerpać informacje o nowościach z planszowego świata, wszelkich zapowiedziach wyczekiwanych planszówek, wydarzeniach, konwentach oraz przedsprzedażach. W tym odcinku usłyszycie między innymi o takich grach planszowych jak: Dune: Betrayal, która ma ukazać się w polskiej wersji językowej. Będzie także o nowościach od FoxGames czyli grze planszowej Santa Monica oraz Miasto w Chmurach. Gorąca zapowiedź planszówki Horrified American Monsters może wzbudzić w Was emocje, podobnie jak wyczekiwana premiery gry Gloomhaven Szczęki Lwa. Z resztą to nie wszystko, ale więcej planszówek zobaczcie i posłuchajcie już w nagraniu. Miłego oglądania i dzięki, że znów jesteście z nami.

S01E96BOARD NEWS 96

Czas trwania: 00:24:00

Wakacyjne wydanie BOARD NEWS, no bo przecież są wakacje. Ale nawet w czasie letniego wypoczynku nie możesz pozostać bez porcji świeżych newsów z planszowego świata. Jakie planszowe nowości zostały zapowiedziane, jakie premiery gier planszowych się szykują? Tego i o wiele więcej dowiecie się z naszego premierowego odcinka BOARD NEWS, więc zostańcie z Nami i miłego oglądania i dzięki, że znów jesteście z nami!!!!

S01E97BOARD NEWS 97

Czas trwania: 00:24:00

Wiadomości ze świata gier planszowych, a w nich aktualne newsy o planszówkach, zaskakujące nowiny i rekordowe nagrody. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania.

S01E98BOARD NEWS 98

Czas trwania: 00:24:00

Wiadomości ze świata gier planszowych, a w nich aktualne newsy o planszówkach, największa edycja kosmicznego (nie tylko dlatego, że w Spodku) konwentu gier planszowych i aktualne zapowiedzi nowych planszówek. Dziś bez Michała, ale trzymacie kciuki, aby wrócił za tydzień. W tym tygodniu sporo kosmicznych tematów związanych z nowymi planszówkami i wydarzeniami ze świata gier planszowych. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania.

S01E99BOARD NEWS 99

Czas trwania: 00:24:00

Wiadomości ze świata gier planszowych, a w nich aktualne newsy o planszówkach, największa edycja kosmicznego (nie tylko dlatego, że w Spodku) konwentu gier planszowych i aktualne zapowiedzi nowych planszówek. Dziś bez Michała, ale trzymacie kciuki, aby wrócił za tydzień. W tym tygodniu sporo kosmicznych tematów związanych z nowymi planszówkami i wydarzeniami ze świata gier planszowych. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania.

S01E100BOARD NEWS 100

Czas trwania: 00:24:00

Wiadomości ze świata gier planszowych, a w nich aktualne newsy o planszówkach i tych mniejszych grach planszowych i dużych pudłach. Jakie nowości szykują polscy i zagraniczni wydawcy, tego właśnie dowiecie się z BOARD NEWS. W dzisiejszym wydaniu opowiem o Descent Legendy Mroku, gdze Ankh Bogowie Egiptu, Odmęty Grozy i wiele innych planszówek. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania.

S01E101BOARD NEWS 101

Czas trwania: 00:24:00

Branża powoli się rozpędza, więc i wiadomości ze świata gier planszowych będzie sporo, a w nich jak zawsze aktualne newsy o planszówkach, zarówno tych mniejszych grach planszowych, jak i dużych pudłach. Jakie nowości szykują polscy i zagraniczni wydawcy, tego właśnie dowiecie się z BOARD NEWS. W dzisiejszym wydaniu powinniście poczuć, że branża się rozkręca. Opowiem o nowej wersji Dominant Species, dodatku do gry Descent Legendy Mroku czy najnowszym Azulu Queen's Garden. Zobaczycie też po raz pierwszy trailer gry Gutenberg oraz szybką bitewną grę Twisted Fables. Zapraszam bardzo serdecznie do oglądania.

S01E102BOARD NEWS 102

Czas trwania: 00:24:00

Wiadomości ze świata gier planszowych. Dziś szokująca oferta sprzedaży planszowego giganta. Ale nie zabraknie planszówek, nowych, zapowiadanych i wyczekiwanych przez graczy. Przypomnę Wam o zbliżającej się kampanii gry planszowej Uśpieni Bogowie oraz nadchodzącej kampanii najnowszej planszówki Adama Kwapińskiego Lords of Ragnarok. Posłuchacie również o polskiej wersji gry Daimyo Odrodzenie Imperium, jak również o Czerwonej Katedrze. Nową grę Nightmare Cathedral oraz dodatek Harmony do Kamiennej Mandali zapowiedziało wydawnictwo Board & Dice. To i więcej nowości w dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS. Zapraszam serdecznie do oglądania.

S01E103BOARD NEWS 103

Czas trwania: 00:24:00

Dziś w odcinku BOARD NEWS nie zabraknie nowości z planszowego świata, takich jak Clash of Cultures, Diuna Sekrety Rodu czy Khora: Rozkwit Imperium. Ale planszówek będzie znacznie więcej. Tak samo jak wydarzeń i ciekawostek o grach planszowych. Mam nadzieję, że Wam się spodoba. Oglądajcie

S01E104BOARD NEWS 104

Czas trwania: 00:24:00

Takie święto jak Dzień Gier Planszowych, który przypada właśnie dziś to jedna z wielu okazji na granie w planszówki. Jakie? Zapraszam na BOARD NEWS, w którym posłuchacie o zapowiedziach, nowościach i premierach z planszowego świata. W każdym odcinku BOARD NEWS dowiecie się o swoich ulubionych i wyczekiwanych grach planszowych i zobaczycie jak się one prezentują oraz czego możecie spodziewać się podczas rozgrywki. Dziś w odcinku posłuchacie między innymi o nowości od wydawnictwa Rebel czyli grze Genemade, wyd. Portal Games również zapowiedziało sporo planszowych propozycji na miesiąc październik, a Lucrum Games przypomina o zbliżających się premierach gier Brazil Imperial, Twierdza Oblężenie Runedaru oraz Ufodron. Macie okazję też rzucić okiem na nowość od Adama Kwapińskiego w postaci kontynuacji gry Lords of Hellas, tym razem w świecie nordyckich bogów. Lords of Ragnarok to jedna z planszówek, której startu kampanii możecie spodziewać się jeszcze w październiku. Miłego Dnia Gier Planszowych :)

S01E105BOARD NEWS 105

Czas trwania: 00:24:00

Dziś w odcinku jak zwykle sporo nowin planszowego świata, a jedną z nowości o planszówkach będzie zapowiedż Heroes III w wersji planszowej oczywiście. Ponad to posłuchacie o Lords of Ragnarok czy Gutenbergu czyli najpopularniejszych nowinkach od polskich wydawców. A kto ma ochotę na taneczne newsy od BOARD NEWS, zawsze może nas posłuchać i pooglądać na Tik Toku, bo i tam jesteśmy i newsy przekazujemy w rytm. Dobrego dnia i zapraszam serdecznie do oglądania.

S01E106BOARD NEWS 106

Czas trwania: 00:24:00

Witam w kolejnym planszówkowym odcinku i zapraszam na BOARD NEWS, a wraz z nim sporo ciekawych zapowiedzi, nowości i premier gier planszowych. Z tego odcinka BOARD NEWS dowiesz się o planowanych przez polskich wydawców plansżówkach, jakie ukażą się w najbliższym czasie na naszym rodzimym planszowym rynku. Co to za gry planszowe? Sami zobaczcie, oglądając to wydanie planszowych wiadomości.

S01E107BOARD NEWS 107

Czas trwania: 00:24:00

Cześć, w dzisiejszym odcinku BOARD NEWS mamy kumulację zarówno w wypadku ogłoszonych i zapowiedzianych nowości jak i nagród, jakie możecie wygrać w ramach głosowana na Grę Miesiąca. Zatem nastąpiła kumulacja gier planszowych, które będą wydawane na naszym rodzimym rynku i dotyczą tej samej tematyki. I aby kosmosu było mało to jeszcze jedna nowa zapowiedź, tylko w BOARD NEWS. Sami zerknijcie jakie planszowe nowości dziś dla Was przygotowałam. Nie mogę zapomnieć o małym debiucie na dużym ekranie Roberta czyli redaktora Facebookowego Board News. A pozostałe wiadomości ze świata gier planszowych polecam obejrzeć, mam nadzieję że z przyjemnością. Przepraszam za niepoprawny zapis kumulacji w opisie odcinka, niestety zauważyłam go już po zrenderowaniu materiału, a było zbyt późno na poprawienie tej usterki. Mam nadzieję, że reszta będzie Wam się podobała.

S01E108BOARD NEWS 108

Czas trwania: 00:24:00

Okazuje się że dziś zapraszam na najdłuższy w historii odcinek BOARD NEWS. Nie zabraknie w nim wiadomości, nowości, zapowiedzi i premier ze świata gier planszowych - jak zawsze. Ale w tym odcinku powiem też o pewnym moim rozczarowaniu jak i utrudnieniach, jakich możecie się spodziewać. Ale spokojnie, będzie też cała masa pozytywnych newsów o planszówkach, w które lada dzień sami zagracie.

S01E109BOARD NEWS 109

Czas trwania: 00:24:00

Board News tradycyjnie dostarczy Wam świeżutkich newsów z planszowego świata. Zapowiedzi gierp planszowych, przedsprzedaże, premiery oraz dodruki to tylko część wiadomości planszowych, jakie co tydzień przygotowuję dla Was wraz z Moniką, Michałem i Patrycją. Miło nam, że jesteście tu z nami. Zerknijcie jakie planszowe zapowiedzi dziś dla Was mamy, wśród nich planszowa wersja serialu Gambit Królowej czy zbliżająca się premiera Destinies i wiele innych gier planszowych. Zapraszam do oglądania.

S01E110BOARD NEWS 110

Czas trwania: 00:24:00

Niedawno uraczyłam Was najdłuższym w historii odcinkiem z tej serii wiadomości ze świata gier planszowych, a tu okazuje się dziś, że dzisiejsze wydanie BOARD NEWS przebija ten wynik. Długo, ale jednocześnie obficie w rozmaite newsy o planszówkach i nie tylko dziś w szerszym składzie. Przywitajcie Agnieszkę i Rafała :) i zerknijcie cóż dla Was przygotowali. Nie zabraknie też gier dla dzieci i niezawodnej Moniki, działu promocji i sklepów z planszówkami o których opowie Patrycja oraz nowości z Kickstartera, które jak zwykle zaprezentuje Wam Michał. Co słychać na rodzimym poletku gier planszowych? Sporo i właśnie tego wszystkiego dowiecie się oglądając BOARD NEWS.

S01E111BOARD NEWS 111

Czas trwania: 00:24:00

Szykuję dla swoich Subskrybentów ogrom nagród i będę je rozdawała przez cały Grudzień i kto wie, może również i w Styczniu. Pod moją choinką czekają dla Was takie planszówki jak Descent Legendy Mroku od sklepu G2A. Wygrać będzie można również Destinies od Lucky Duck Games. W świątecznej puli nagród znalazł się Gloomhaven Szczęki Lwa od Albi Polska. Nie zabraknie również gry planszowej Odmęty Grozy od Rebela. Ale za tydzień mam jeszcze kilka niespodzianek dla Was, bo ta pula powiększy się o kolejne planszówki do wygrania. A sami widzicie, że jest ich zasyp :) bo możecie je wygrywać tu, na naszym Facebooku na Mikołaja, w moich Top Listach, w każdym odcinku BOARD NEWS oraz w Grze Miesiąca. Świętujcie więc razem ze mną! A teraz poznajcie kilka nowości i zapowiedzi, że świata gier planszowych.

S01E112BOARD NEWS 112

Czas trwania: 00:24:00

Mikołaj czy raczej Mikołajowa istnieje i ma sporo fajnych planszowych prezentów :) dla Was Drodzy Subskrybenci! Wydanie świąteczne BOARD NEWS, zatem nagród zabraknąć nie może. Mam nadzieję, że i Wam nie zabraknie pozytywnej energii do aktywności o jaką Was proszę w zamian. Zerknijcie jakie nowości, zapowiedzi i premiery gier planszowych nadchodzą i na co powinniście się szykować.

S01E113BOARD NEWS 113

Czas trwania: 00:24:00

Sporo się działo w poprzednim tygodniu zarówno na kanale On Table jak i w świecie gier planszowych. Aby to wszystko podsumować zapraszam na dzisiejsze wydanie BOARD NEWS. Na początek jednak niemało ogłoszeń i nagród do wygrania dla Was! Teraz, aby wygrywać fajne planszówki wystarczy subskrybować kanał On Table i być aktywnym. A nagród całe zatrzęsienie. Niech się Wam udzieli magia świąt.

S01E114BOARD NEWS 114

Czas trwania: 00:24:00

Więcej prezentów pod świąteczną choinką On Table czeka na Was do wygrania. Zerknijcie jakie nowe nagrody pojawiły się w puli, a to jeszcze nie wszystkie niespodzianki jakie dla Was mam. Już teraz zapraszam na świąteczne wydanie BOARD NEWS, w którym szykuję świąteczne niespodzianki dla Was. Tymczasem zapraszam na wiadomości ze świata gier planszowych, abyście byli na bieżąco z tymi wszystkimi nowościami, zapowiedziemi i premierami planszówek.

S01E115BOARD NEWS 115

Czas trwania: 00:25:00

To świąteczne wydanie BOARD NEWS omalże nie ukazałoby się mimo tych wszystkich świątecznych życzeń nadesłanych od moich dzisiejszych gości dla Was. Zatem coś jednak czuwa nad tym, aby zawsze pojawiło się nowe wydanie BOARD NEWS. To dzisiejsze jest wyjątkowe, świąteczne i pełne energii. której mi brakowało. Zapraszam Was na ostatnie wydanie Planszowego Teleexpressu w tym roku. Wybaczcie dziś w nieco okrojonej wersji bez newsów od Moniki oraz z Kickstartera, ale to wynika z kłopotów z zasilaniem jaki przedłużyły się u mnie w święta. Widzimy się w 2022r.i wówczas to nadrobimy. Miłego oglądania i raz jeszcze Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

S01E116BOARD NEWS 116

Czas trwania: 00:24:00

Witaj Nowy Roku i bądź dla nas dobry, również planszowo. Jakie macie noworoczne postanowienia na 2022r? Czy są jakieś planszówki, na które czekacie i których jesteście ciekawi? Dziś wyjątkowo z mojej strony bez nowin, ale spróbuję nadrobić to za tydzień. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Was wszystkich i do zobaczenia niebawem. Miłego oglądania.

S01E117BOARD NEWS 117

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS nie zabraknie newsów, nowin, wiadomości z planszowego świata o premierach, przedsprzedażach, dodrukach i innych istotnych dla graczy wydarzeniach planszowych. Pojawi się nawet przełomowe odkrycie, którego dokonali Polscy naukowcy, a które związane jest z grami planszowymi. Przede wszystkim jednak zobaczycie nowe gry planszowe, sporo zapowiedzi i planów wydawniczych na rok 2022 od naszych polskich wydawców, które mają przyciągnąć Wasze zainteresowanie. Zatem jeśli chcecie wiedzieć już dziś jakich planszówek możecie spodziewać się na rodzimym rynku w właśnie rozpoczętym roku zapraszam serdecznie do oglądania tego wydania Planszowego Teleexpressu.

S01E118BOARD NEWS 118

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS nie zabraknie newsów, nowin, wiadomości z planszowego świata o premierach, przedsprzedażach, dodrukach i innych istotnych dla graczy wydarzeniach planszowych. Pojawi się też informacja o pierwszym Polskim Towarzystwie Badania Gier w tym także planszówek. Przede wszystkim jednak zobaczycie nowe gry planszowe, sporo zapowiedzi i dodaruków zaplanowanych na rok 2022 od naszych polskich wydawców, które mają przyciągnąć Wasze zainteresowanie. Zatem jeśli chcecie wiedzieć już dziś jakich planszówek możecie spodziewać się na rodzimym rynku w właśnie rozpoczętym roku zapraszam serdecznie do oglądania tego wydania Planszowego Teleexpressu.

S01E119BOARD NEWS 119

Czas trwania: 00:24:00

Miała być dziś dla Was niespodzianka i jest, a dodatkowo wyszedł mi najdłuższy w historii odcinek BOARD NEWS. Po części ze względu na nowości i zapowiedzi na ten rok od Portal Games, ale jak sami zobaczycie (mam nadzieję w całości) nie tylko. Za każdym razem w odcinku planszowych wiadomości dowiadujecie się o nowych grach planszowych, o zapowiedziach planszówek czy wydarzeniach ze świata gier. Dziś mam dla Was tych planszowych nowin znacznie więcej niż zwykle. Zapraszam Was do oglądania, komentowania oraz aktywności. Miłego oglądania.

S01E120BOARD NEWS 120

Czas trwania: 00:24:00

W pierwszych słowach mówię Wam DZIĘKUJĘ! Udało się Was zgromadzić i to w jakiej ilości. 30 tysięcy subskrybentów! Jestem pod wrażeniem. Wielkie dzięki za to, że jesteście i mogę liczyć na Waszą uwagę oraz aktywność. Mam nadzieję, że to grono będzie się stale powiększać. Postaram się, aby było tu na OnTable zawsze ciekawie i mam nadzieję, że jeszcze nie raz Was zaskoczę. Dziś kilka nowin z planszowego świata. Kilka zapowiedzi nowych gier planszowych od polskich wydawców. Dowiecie się zatem jakie planszówki pojawią się niebawem w sklepach, a jakie dopiero co się tam znalazły jak na przykład najnowszy dodatek do Władcy Pierścieni Podróże przez Śródziemie czyli Zarzewie Wojny. Reszta w odcinku. Miłego oglądania.

S01E121BOARD NEWS 121

Czas trwania: 00:24:00

No i znów mi wyszedł kolosalny odcinek zarówno przez ilość, długość jak i te mocne i duże zapowiedzi gier planszowych jakie się skumulowały. Jest o czym mówić w dzisiejszym odcinku BOARD NEWS, a tym bardziej jest co pokazywać więc mam nadzieję, że docenicie oglądając to wydanie BOARD NEWS i zostawiając odrobinę swojej aktywności i pozytywnej energii. O jakich nowościach, zapowiedziach i nowinach z planszowego świata dziś mówię? Zachęcam, zobaczcie sami. Miłego oglądania

S01E122BOARD NEWS 122

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym odcinku poznasz zapowiedzi i nowości planszowe jakie ukażą się w tym roku na planszowym rynku za sprawą wydawnictwa Galakta. Plany wydawnicze są szerokie, zróżnicowane i mają szansę, zaspokoić gusta bardzo wielu graczy w Polsce. Sami oceńcie słuchając o nowych planszówkach, jakie planuje na polskim rynku wypuścić Galakta. Poza tymi zapowiedzianymi grami planszowymi pojawi się jeszcze kilka innych od pozostałych wydawców, na które czekacie, albo się ich nie spodziewacie. Znów więc w tym wydaniu BOARD NEWS opowiem Wam o wielu nowych grach planszowych. Życzę mile spędzonego czasu.

S01E123BOARD NEWS 123

Czas trwania: 00:24:00

Idzie wiosna, a wraz z nią nowości planszowe, choć pewna epoka w świecie gier planszowych dobiegła końca. Będę między innymi o tym mówić w tym wydaniu BOARD NEWS, ale też o wielu innych nowościach ze świata gier planszowych. Dziś zapraszam na BOARD NEWS, w którym tradycyjnie usłyszycie o nowościach z planszowego świata, zapowiedziach takich jak gra planszowa Earth czy dodrukach jak choćby Endeavor. Zachęcam, zobaczcie sami. Miłego oglądania

S01E124BOARD NEWS 124

Czas trwania: 00:24:00

Dzisiejsze wiadomości ze świata gier planszowych to jak zawsze nowe, zapowiadana planszówki, to przedsprzedaże, wysyłki gier, ale też i aktualizacje planów wydawniczych. O tym wszystkim co związane z grami planszowymi usłyszycie w tym wydaniu BOARD NEWS. Zaproszę Was dziś również do wspierania naszych sąsiadów zza wschodniej granicy, który potrzebne jest wszelkie wsparcie. Jeśli komuś wydaje się że to nic nie da, że to za mało tym bardziej zachęcam do udziału w akcji GRAMY DLA UKRAINY.

S01E125BOARD NEWS 125

Czas trwania: 00:24:00

Kultowe tytuły takie jak Thorgal czy mroczne Gotham City wraz z Batmanem powracają w postaci planszówek i do tego od tego samego wydawcy. W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS pojawi się kilka zapowiedzi epickich gier planszowych. Usłyszycie o Wolfenstein czy Dead by Daylight grze planszowej, jak również o nadchodzących premierach choćby Małych Epickich Podziemi. Czy któraś z tych planszówek znajdzie się na Waszych radarach?

S01E126BOARD NEWS 126

Czas trwania: 00:24:00

Wyjątkowy i jedyny taki w roku BOARD NEWS to dziś. Okazja jest niebyle jaka. Mały jubileusz. Poświętujecie go razem ze mną? Zapraszam tradycyjnie na świeżą porcję wiadomości z planszowego świata w najnowszym wydaniu BOARD NEWS. O jakich planszówkach w nim usłyszycie? Sami się przekonajcie oglądając, a zapowiedzi jest sporo i każda gra planszowa, o której mówię godna uwagi. Zatem DZIĘKUJĘ Wam bardzo za wspieranie mnie i rozwoju kanału OnTable swoją obecnością przez ostatnie 4 lata istnienia i zapraszam Was tutaj częściej :) Wznieście mały toast swoją poranną lub popołudniową planszową kawą i życzę Wam przyjemnego oglądania oraz do zobaczenia.

S01E127BOARD NEWS 127

Czas trwania: 00:24:00

BOARD NEWS dostarcza Wam porcji informacji ze świata gier planszowych tutaj na YouTube, a codziennie w naszym serwisie na stronie na FB możecie czytać posty z nowościami i zapowiedziami o planszówkach. Uznaliście ponownie, że jesteśmy w tym najlepsi w Polsce! DZIĘKUJĘ W IMIENIU SWOIM I OSÓB, JAKIE WSPÓŁTWORZĄ ZE MNĄ TEN WASZ PLANSZOWY TELEEXPRESS. Dziękuję za Wasze wsparcie pod każdym odcinkiem tego cyklu, jak również pozostałych nagrań jakie pojawiają się na On Table. Czekacie na nowości o grach planszowych więc jak zawsze Wam je dostarczam, w najlepszym wydaniu. Zapraszam na BOARD NEWS :D Jesteście wielcy!

S01E128BOARD NEWS 128

Czas trwania: 00:24:00

BOARD NEWS jak zawsze wita Was! Wyspaliście się dziś?! Zatem pora na nowości o planszówkach, zapowiedzi, premiery oraz wszelkie newsy o grach planszowych, na które czekacie. Zapraszam na kolejny odcinek Waszego ulubionego Planszowego Teleexpressu.

S01E129BOARD NEWS 129

Czas trwania: 00:24:00

BOARD NEWS wita Was tradycyjnie nowościami ze świata gier planszowych, a ponieważ ostatnio jest naprawdę wiele ciekawych planszowych zapowiedzi jest o tym mówić i na co czekać. Całkiem sporo miłych zaskoczeń na Was czeka jak choćby polska wersja językowa gry planszowej Darkest Doom czy Nightmare Cathedral, ale też doczekacie się w końcu gry Ankh Bogowie Egiptu. Choć chyba największym hitem jest zapowiedź gry Betrayal at House on the Hill: 3 edycja, która będzie po polsku i to jest powód do wielkiej radości dla lubiących mroczne klimaty. A jeśli preferujcie takie bardziej słodkie to zerknijcie na zapowiedź od Lucrum Games i miejmy nadzieję, że będzie to Dobry Rok. Udanego dnia, ja dziś szlifuję jeszcze swoją “board” i pozdrawiam ze stoku. Miłego oglądania :)

S01E130BOARD NEWS 130

Czas trwania: 00:24:00

Przedświąteczny odcinek BOARD NEWS z całą lawiną nowości i zapowiedzi z planszowego świata, specjalnie dla Was planszówkowicze. W tym wydaniu BOARD NEWS usłyszycie o wielu zapowiadanych planszówkach przez polskich wydawców w tym o polskiej wersji językowej gry The Breach, Northgard: Uncharted Lands czy Explorers of the Woodlands. Wygląda na to, że dla tych z Was, którzy lubią podążać za planszowymi nowościami i posiadać je w swojej kolekcji szykują się kolejne wydatki na nowe gry planszowe. Posłuchajcie zatem co wydawnictwa dla Was przygotowały na wiosnę i sami zdecydujcie, które z tych planszówek mają szansę Was czymś zaciekawić. Miłego oglądania :)

S01E131BOARD NEWS 131

Czas trwania: 00:24:00

Świąteczne wydanie BOARD NEWS mam nadzieję, że umili Wam wielkanocne śniadanie i dostarczy aktualnej porcji newsów z planszowego świata. Dla niektórych będzie to mała sentymentalna wycieczka i przenośnia do popularnego serialu z Netflixa Stranger Things, który doczekał się gry planszowej ukrytych tożsamości czy skirmisha z He-Manem i Szkieletorem w roli głównej. O jakich jeszcze oczekiwanych planszówkach będzie mowa w tym odcinku BOARD NEWS sami posłuchajcie. Jak zawsze zapraszam gorąco do aktywnego spędzenia z nami niespełna trzydziestu minut. Raz jeszcze życzę Wam Wesołych Świąt Wielkiejnocy.

S01E132BOARD NEWS 132

Czas trwania: 00:24:00

Zapraszam Was na wiosenne wydanie BOARD NEWS, z którego dowiecie się jak zawsze o nowościach planszowych, zapowiedziach, zbliżających i trwających kampaniach czy ciekawostkach. Dziś w odcinku coś super dla fanów Dungeons & Dragons czyli planszówka Onslaught. Powrót Star Wars: Zewnętrzne Rubieże do sprzedaży. Ukryci Liderzy z dodatkiem i Tidal Blades Obrońcy Rafy w przedsprzedaży i wiele innych gier planszowych, które pojawiły się albo zostały zapowiedziane przez wydawców. Sami zobaczcie o czym dziś opowiadam w tym wydaniu BOARD NEWS i mam nadzieję, że jak zawsze spędzicie z nami najmilsze bez mała pół godziny. Przyjemnego oglądania i zapraszam do głosowania w ramach Gry Miesiąca Kwietnia 2022r.

S01E133BOARD NEWS 133

Czas trwania: 00:24:00

Jak najlepiej zacząć majówkę? Od świeżej porcji wiadomości o planszówkach. Powiadają, że najlepiej smakuję te z BOARD NEWS więc warto sprawdzić. Zanim rozpalicie swoje majówkowe grille i zanim słonko Was przypiecze, zapraszam na treściwy odcinek BOARD NEWS, a w nim jak zawsze nowości, zapowiedzi, przedsprzedaże i premiery gier planszowych, jakie pojawią się lub już czekają na Was w sklepach z planszówkami. W dzisiejszym wydaniu usłyszycie o polskiej wersji Twilight Inscription, nadchodzącej premierze Małych Epickich Podziemi i Tidal Blades Obrońcy Rafy czy też nowej wersji gry Mapel Valley. Ale tylko zaledwie kilka planszówek, o pozostałych posłuchacie w tym wydaniu planszowego teleexpressu, na który Was serdecznie zapraszam. Udanej majówki!

S01E134BOARD NEWS 134

Czas trwania: 00:24:00

Dzień Dobry Wszystkim stałym i nowym widzom BOARD NEWS i zapraszam tradycyjnie na najnowsze wydanie Planszowego Teleexpressu. W tym odcinku zasypię Was nowinami od polskich wydawców, które się wręcz prześcigają w zapowiedziach swoich nowych gier planszowych. Nie zabraknie też ciekawostek z zagranicy, jak zawsze możecie liczyć na nowe propozycje gier rodzinnych od Moniki oraz Michał dołoży swoje Kickstarterowe nowiny. Dodatkowo zaproszenie na wydarzenie ze strefą planszową w Gdańsku jeszcze w maju. Szczegóły w dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS, na które Was serdecznie zapraszam :)

S01E135BOARD NEWS 135

Czas trwania: 00:24:00

Dziś posłuchacie zarówno o nowych planszówkach od polskich i zagranicznych wydawców, jak również grach rodzinnych, które jak zawsze prezentuje Monika. Następnie Michał opowie Wam o trwających kampaniach Kickstarterowych ciekawych planszówek, a na koniec zachęcam posłuchać Patrycji, która przygotowała dla Was całkiem sporo ofert z różnych sklepów z grami planszowymi. Zatem jak w każdym odcinku staramy się, aby było różnorodnie i aby każdy z Was znalazł coś ciekawego dla siebie. Udanego tygodnia i miłego oglądania. Pozdrawiam serdecznie

S01E136BOARD NEWS 136

Czas trwania: 00:24:00

W najbliższym czasie powrócą klasyki takie jak Zamki Burgundii do tego w wersji Delux, ale też wielki powrót czeka grę Grand Austria Hotel, w ramach zbliżającej się kampanii. Z zapowiedzi nowości planszowych tuż po weekendzie czeka na Was wycieczka do cyberświata przy okazji wsparcia polskiej wersji gry planszowej The Breach, Możecie też pomyśleć o klasycznych szachach wikingów czyli Hnefatafl, której projekt rusza na Kicksatrterze. Te i inne planszowe nowości i zapowiedzi w dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS. Rzućcie okiem co przygotowała Monika, może przydadzą się jakieś podpowiedzi dotyczące planszówek dla dzieci, w końcu zbliża się ich święto. Udanego oglądania :)

S01E137BOARD NEWS 137

Czas trwania: 00:24:00

Świeża porcja newsów z planszowego świata, przygotowana specjalnie dla Was i przedstawiona w formie Waszego planszowego teleexpressu. Dziś mocno kosmicznie, ale nie zabraknie też gier planszowych o innej niż międzygwiezdna tematyce. Sami zobaczcie jakie to planszówki mają szansę zawitać na stołach polskich graczy. Miłego oglądania.

S01E138BOARD NEWS 138

Czas trwania: 00:24:00

Dzisiejsze wydanie BOARD NEWS pełne będzie różnorodnych zapowiedzi i nowości o planszówkach. Posłuchacie o planach wydawniczych i grach planszowych, jakie niebawem pojawią się w sklepach. Nowość od Phalanx, o której więcej posłuchacie to Bretwalda. Od Rebela niedługo spodziewajcie się Nemesis Lockdown. A Galakta zapowiada zbliżającą się premierę gry planszowej Dzikie Serengeti. Pojawi się też nowa wersja gry Great Western Trail Argentyna. A niebawem rusza kampania gry Cyberpunk 2077 w wersji planszowej. Co więcej z nowości ze świata gier planszowych, sam zobacz oglądając to wydanie BOARD NEWS. Serdecznie zapraszam.

S01E139BOARD NEWS 139

Czas trwania: 00:24:00

W dzisiejszym wydaniu BOARD NEWS z pewnością nie zabraknie zaskoczeń, nowości wydawniczych i planów na najbliższe miesiące, szczególnie ze strony jednego z polskich wydawców. W tym wydaniu planszowego Teleexpressu posłuchacie i zobaczycie jakie nowe planszówki zapowiada wydawnictwo Lucky Duck Games. Są wśród nich gry imprezowe, logiczne czy o kosmicznej tematyce takie jak Skymines, Final Girl, Radlands i kilka innych, o których warto posłuchać. Dodatkowo przypomnienie o zbliżającej się grze z rodzaju area control czyli klimatycznej planszówce Bretwalda od Phalanx oraz nowy duży dodatek do popularnej rodzinnej gry planszowej czyli Nowe Opowieści do gry Kroniki Zamku Avel. Na tym nie koniec, ale pozostałych nowin ze świata gier planszowych sami już posłuchajcie oglądając dzisiejsze wydanie BOARD NEWS, do czego Was serdecznie zapraszam i jednocześnie dziękuję.

S01E140BOARD NEWS 140

Czas trwania: 00:24:00

estiwal Fantastyki Pyrkon trwa na całego, a na nim wielu wystawców ze świata gier planszowych wraz ze swoimi premierami i zapowiedziami planszowymi. Abyście niczego nie przeoczyli, zebrałam Wam jak co tydzień garść wiadomości o planszówkach w nowym wydaniu BOARD NEWS, na które gorąco zapraszam. Dowiecie się z niego między innymi o Cyberpunk 2077, nowej grze od Czacha Games czyli Katedrze Koszmarów czy wysyłkach Genesys: Twilight Imperium - Zgliszcza Potęgi. Ponad to kilka słów o nowościach planszowych od Galakty czyli Oltree i grze Dzikie Serengeti, czy planszowych nowościach od Ogry Games czyli Tindaya i The King is Dead. Więcej nowin i ciekawostek z planszowego świata w odcinku. Zachęcam do oglądania.