Wakacyjny LAN w Wejherowie5 sierpnia 2017 07:04 • Aktualności#Inne

Źródło: © sgesport.com

Znudzeni w wakacje? SUPER GAME e-sport przybywa z pomocą, jaką jest event w Wejherowie, na który serdecznie zapraszamy!

Ekipa SUPER GAME e-sport przygotowała dla wszystkich fanów e-sportu moc atrakcji i wrażeń w Filharmonii w Wejherowie. Czekają na Was turnieje Counter Strike: Global Offensive 5 vs 5 oraz 1 vs 1 i FIFA 17. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz puchary. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności w pojedynkach jeden na jednego na najnowocześniejszym, super szybkim, gamingowym sprzęcie firmy NTT System. Natomiast gracze, którym zależy na płynnej grze, z pewnością docenią rewelacyjnej jakości monitory 144 Hz firmy LG.

​Event odbędzie się 9-11 sierpnia w Wejherowskim Centrum Kultury ul. Sobieskiego 255. Jeśli chcecie wziąć udział w zmaganiach wystarczy potwierdzić gotowość w poniższych arkuszach.

16 drużyn powalczy o nagrody rzeczowe i 4000 złotych w kategorii CS:GO. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się w Wejherowie nasza ekipa E-SPORT przygotuje transmisję, którą będziecie mogli śledzić na naszym kanale na platformie Twitch.tv, oraz w telewizji. Harmonogram rozgrywek dostępny tutaj.

Autor: Damian Kamiński