TaZ przesunięty na ławkę rezerowych Virtus.pro6 lutego 2018 12:31 • Aktualności#Counter-Strike: Global Offensive

Już od kilku dni krążyły plotki o nadchodzących wielkich zmianach w szeregach Virtus.pro. Jak się okazało Wiktor TaZ Wojtas zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych, a jego miejsce zastąpi Michał MICHU Müller.

Wiktora nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielokrotny mistrz świata Counter Strike 1.6, jeden z najbardziej oddanych zawodników organizacji i przede wszystkim legendarny zawodnik, traci pozycję w głównym składzie Złotej Piątki.

Poprzedni rok zdecydowanie nie należał do udanych. Polacy zwykle znajdowali się w dolnej części rankingu wszelkiej maści turniejów. Bywały przebłyski formy, jednak na wyniki satysfakcjonujące polskich kibiców Virtusi nie mieli co liczyć. Prawdziwym gwoździem do trumny była strata statusu legendy, podczas ELEAGUE Boston Major.

Wiktor nie rozstaje się z organizacją. Po raz kolejny podkreślamy, że zostaje przesunięty na ławkę rezerwowych. MICHU, który został wypożyczony z Team Kinguin, będzie miał spore szanse pokazać się z jak najlepszej strony podczas turniejów w Kijowie i Katowicach.

Sam TaZ o całym zamieszaniu wypowiada się tak:

Z dniem dzisiejszym kończy się moja przygoda z grą w składzie Virtus.pro. Drużyna zadecydowała że nie wpisuję się w ich koncepcję przyszłości – stwierdził Wojtas. – Szanuję tę decyzje i chciałbym życzyć chłopakom powodzenia w nadchodzących turniejach! Czuję że jest to zmiana na lepsze dla obydwu stron. Zmiany są potrzebne w życiu i dlatego patrzę optymistycznie na nadchodzące wyzwania. To nie jest ostatnie słowo jakie ode mnie usłyszycie:) Mogę Wam jednie powiedzieć już teraz,nigdy nie byłem bardziej szczęśliwy i zmotywowany.
Źródło: Cybersport

Autor: Damian Kamiński