Rift Rivals Blue 2017: UOL z kolejnym zwycięstwem8 lipca 2017 06:23 • Aktualności#League of Legends

Źródło: © Riot Games

Drugi mecz trzeciego dnia turnieju RIft Rivals Blue zakończył się zwycięstwem drużyny Unicorns of Love, które po raz drugi pokonało Cloud9. Tym samym to UOL przybliża się do awansu do wielkiego finału.

Elise, Orianna i Kha'Zix zostały zbanowane przez zespół Unicorns of Love, zaś gracze Cloud9 zdecydowali o wyłączeniu Shena, Caitlyn i Zaca z rozgrywki. UOL postawiło na Gragasa, Gnara i Kassadina. Cloud9 odpowiedziało wyborem LeBlanc, Brauma oraz Ashe. Twitch i Tahm Kench powędrowali w ręce zawodników z Europy. Amerykanie natomiast wzbogacili swoją kompozycję o Rengara i Kleda.

Zdecydowanie lepiej prezentowali się zawodnicy Cloud9 w early game'ie. Problemy pojawiły się w okolicach 30 minuty, gdzie UOL posiadało już silną przednią linię potrafiącą wytrzymać sporo obrażeń. Skutkiem jednej walki wygranej przez UOL było zdobycie cennego wzmocnienia - barona. Cloud9 popełniło jeden błąd, bowiem nie skupili się na wyłączeniu Twitcha w walkach drużynowych. Rozpędzony Samuel Samux Fernández siał postrach w szeregach wroga. Gra zakończyła się po blisko 38 minutach rozgrywki zwycięstwem "Jednorożców Miłości".

Rift Rivals Blue odbywa się pomiędzy 5 a 8 lipca w studiu Riot Games w Berlinie w Niemczech. Bój o miano najlepszej drużyny stoczy sześć ekip, po trzy zespoły z regionu Ameryki oraz Europy. Wszystkie informacje na temat rozgrywek można znaleźć w naszym informatorze dostępnym pod tym linkiem.

Autor: Damian Kamiński