Ornn nowym bohaterem!8 sierpnia 2017 11:24 • Aktualności#League of Legends

Źródło: © Riot Games

Nowy bohater już zapowiedziany! Sprawdź kto pojawi się na Polach Sprawiedliwości w najbliższym czasie!

Bardziej niż jakikolwiek inny półbóg ceni swoją prywatność. Jego samotnią jest
wnętrze starożytnego wulkanu, gdzie podsyca ogień pod kotłami z magmą,
aby stworzyć z niej przedmioty niezrównanej jakości. W tych czeluściach Ornn potrafi jednak wyczuć kłopoty: boskie istoty znów mieszają się w sprawy śmiertelników. W nadchodzącej wojnie zarówno Freljord, jak i reszta świata, potrzebować będzie dobrego kowala.

Ornn jako prawdziwy kowa potrafi, dzięki swojej umiejętności biernej kupować przedmioty będąc w dowolnym miejscu na mapie. Dodatkowo jego towarzysze z drużyny mają dostęp do wielu ulepszeń przedmiotów.

Pod Q kryje się uderzenie magmy, które zadaje obrażenia fizyczne i spowalnia wrogów. Dzięki jego kolejnej umiejętności Ornn staje się niepowstrzymany, osłaniając się i buchając płomieniami. Zadają one obrażenia magiczne w wysokości części obecnego poziomu
zdrowia przeciwnika. Pod E kryje się szarża. Gdy podczas szarży Ornn zderzy się z terenem, tworzy falę uderzeniową, która zadaje obrażenia i podrzuca przeciwników. Dzięki umiejętności specjalnej, w wybranym miejscu Ornn przyzywa potężnego żywiołaka ognia. Zbliża się on w jego kierunku z rosnącą prędkością. Wrogowie, których po drodze trafi,
otrzymują obrażenia magiczne.

Porady:

  • Ornn posiada niezrównane umiejętności walki w alei dzięki umiejętności wykuwania nowych przedmiotów bez konieczności powrotu do bazy. Jeśli dokładnie poznasz opcje tworzenia przedmiotów z wczesnej fazy gry, będziesz w stanie szybko stworzyć odpowiedni przedmiot, aby sprostać przeciwnikom w alei.
  • Jako że każdy z sojuszników Ornna jest w stanie wykorzystać jedno z jego unikalnych ulepszeń, jego drużyna posiada odpowiednio wyższy limit złota niż przeciwnik. Ktoś chyba powinien powiadomić Nasusa, że w mieście pojawił się nowy bóg późnej fazy gry.
  • Inni bohaterowie z umiejętnością tworzenia terenu (Trundle, Azir) świetnie współgrają z Ornnem, jako że jego Żarliwa Szarża umożliwia mu wykorzystywanie stworzonych struktur do podrzucania wrogów. Co więcej, sojusznicy tacy jak Poppy czy Vayne mogą przyszpilić przeciwników do filaru stworzonego za pomocą Wulkanicznej Wyrwy.

   Źródło: © Riot GamesAutor: Damian Kamiński