Nowy dodatek do WoW coraz bliżej!10 lipca 2017 18:29 • Aktualności#Inne

Źródło: © Blizzard

Legion słabnie. Jesteśmy coraz bliżej ostatniej walki z Płonącym Legionem, co za tym idzie nowy dodatek do World of Warcraft jest coraz bliżej. 

Przed nami parch 7.3, w którym prawdopodobnie rozpoczniemy ostateczną walkę z Legionem. Blizzard od pewnego czasu stopniowo wdrąża nas fabularnie i klimatycznie w nowy dodatek. Prawdopodobnie będzie tak i tym razem. Fani odkryli nowy set w grze, który nosi nazwę Kul'Tiras Quest Set. Zwykle tego typu ekwipunek jest charakterystyczny dla nowych setów dodatku.

Kul'Tiras jest wyspą, która czerpie zyski z handlu, połowu ryb oraz intensywnej działalności na morzach. Znajduje się na zachód od Khaz Modan, pomiędzy Stormwind a Lordaeronem. Charakterystycznym obiektem dla tamtego regionu są piraci. Czyżbyśmy mieli okazję trochę pożeglować po otwartych wodach? Możliwe, że Blizzard chce stopniowo dodawać do gry klimat Przedwiecznych Bogów, którzy z pewnością pojawią się w grze, bowiem stanowią idealny materiał na nowe rozszerzenie.

Czy po fantastycznym dodatku - Legion przyda się trochę odetchnięcia? A może Blizzard szykuje coś równie fenomenalnego? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać do wydarzenia Gamescom 2017 oraz Blizzcon 2017.


Autor: Damian Kamiński