Mazurska Arena E-sportu 2017 nadchodzi!2 sierpnia 2017 15:23 • Aktualności#Inne

Źródło: © MAES

Już 12-13 sierpnia odbędzie się największy e-sportowy event na naszych wspaniałych Mazurach - Mazurska Arena E-Sportowa 2017.

Tym razem organizatorzy pokusili się o zorganizowanie turniejów z dwóch czołowych gier - Counter Strike'a Global Offensive oraz nowej gry - FIFY 17. To jednak nie wszystko. albowiem zawody CS:GO zostaną podzielone na rozgrywki męskie i żeńskie, w których to mężczyźni będą walczyć o nagrody o łącznej puli 15.000 złotych, natomiast reprezentantki płci pięknej staną do walki o 10.000 złotych.

Najlepsze drużyny kwalifikacji pojawią się na głównej scenie w Ełku, gdzie zagrają przed liczną widownią, która dostarczy im bardzo dużej dawki adrenaliny. Z kolei na graczy FIFA 17 będzie czekać prawdziwa gratka, ponieważ każdy kto zdąży zająć sobie jedno z 64 miejsc, będzie mógł stanąć do rozgrywki o 5.000 złotych!

Ponadto, na imprezie będą miały miejsce również i finały IT-life FIFA 17 Cup, w którym to najlepsi z najlepszych spośród wszystkich przystanków kwalifikacyjnych zmierzą się o miano mistrza IT-life FIFY 17. W trakcie wydarzenia nie zabraknie także integracji z publicznością, bowiem to właśnie z myślą dla nich zostaną przygotowane różne konkursy oraz mini-turnieje z nagrodami od sponsorów. Nie może Was tam zabraknąć! Zapraszamy do zapisów i do wzięcia udziału w evencie!

Autor: Damian Kamiński