Hammurabi Cup w Ełku dla fanów FIFA17 i Tekken7!10 lipca 2017 19:26 • Aktualności#Inne

Źródło: © IT-Life.pl

O ponad 5000 złotych będzie można zawalczyć w najbliższą sobotę biorąc udział w ełckim Hammurabi Cup, który organizuje IT-Life.pl.

W sobotę 15 lipca warto zawitać do Ełku, a dokładniej do ogródka piwnego przy Restauracji Hammurabi, aby wziąć udział w turnieju Hammurabi Cup. Każdy fan potyczek zarówno w FIFA17 jak i Tekken7 powinien zastanowić się nad wzięciem udziału w zmaganiach, ponieważ w puli nagród znalazło się ponad 5000 złotych w nagrodach rzeczowych takich jak na przykład fotele gamingowe firmy Arozzi.

Do rywalizacji można przystąpić po wcześniejszej rejestracji poprzez formularz na stronie internetowej lub zapisie na miejscu. Warto jednak pamiętać, że pierwszeństwo udziału mają osoby, którzy dokonały zgłoszenia online. W zmaganiach FIFA17 mogą wziąć udział 64 zawodnicy natomiast w Tekken7 może zmierzyć się ich 32. Minimalny wiek uczestników to 18 lat, ale warto zaznaczyć, że uczestnictwo w turnieju daje 20% zniżki na piwo w Restauracji Hammurabi, gdzie będą miały miejsce zmagania.

Wszelkie szczegóły dotyczące regulaminów poszczególnych zmagań oraz nagród można znaleźć na stronie organizatora lub poprzez wydarzenie na Facebook'u.

Autor: Sara Leszczyńska