ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018: mousesports lepsze od AVANAGAR12 stycznia 2018 17:55 • Aktualności#Counter-Strike: Global Offensive

Źródło: © HLTV.org

Mousesports pokonuje AVANGAR wynikiem 16:12 na mapie Mirage podczas turnieju ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018.

Spotkanie zostało rozegrane w systemie BEST OF ONE na mapie Mirage.

AVANGAR i mousesports podjęli rękawice na mapie Mirage, w pierwszej rundzie formatu swiss turnieju ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018. Kazachski zespół wygrał pierwszą rundę pistoletową, dzięki rozbrojeniu bomby w smoke'u Alexey qikert Golubev przy stanie 1vs3. Po wygraniu przez AVANAGAR dwóch kolejnych rund, mousesports wygrało pierwszą rundę na pełnym wyposażeniu, doprowadzając do wyniku 3:1. Tomáš oskar Šťastný po wygraniu rundy w sytuacji 1vs2 dał swojej drużynie czwarty punkt - wynik 5:4. Cztery zabójstwa Timur buster Tulepov pokrzyżowały plany mousesports i AVANGAR znów przejęło kontrolę w spotkaniu. Pierwsza połowa skończyła się bliskim wynikiem 8:7 dla AVANGAR. Po wgraniu pistoletówki, mousesports zdołało wygrać dwie rundy anty-eko. Ostatecznie europejska organizacja wygrywa 16:12 na mapie Mirage.

ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018 to turniej odbywający się w Atlancie i Bostonie w USA. Szesnaście drużyn powalczy o osiem slotów na zbliżający się turniej główny majora. Spotkania zostaną rozegrane w systemie BEST OF ONE w trybie szwajcarskim. Turniej rozpocznie się w piątek i potrwa do poniedziałku.

Autor: Damian Kamiński