Polish Dota2 League

Mecze rozgrywane w fazach grupowych i pucharowych trzeciego sezonu Polish Dota2 League.

S01E01Złotopolscy vs Mokry Karton (1)

Czas trwania: 00:41:39, najbliższa emisja: środa, 1 marca 2017 22:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami Złotopolscy i Mokry Karton, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E02Nuclear [S]trike vs Katjusze (1)

Czas trwania: 00:57:30, najbliższa emisja: środa, 1 marca 2017 23:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami Nuclear [S]trike i Katjusze, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E03Złotopolscy vs Mokry Karton (2)

Czas trwania: 00:55:40, najbliższa emisja: czwartek, 2 marca 2017 09:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami Złotopolscy i Mokry Karton, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E04Nuclear [S]trike vs Katjusze (2)

Czas trwania: 00:48:47, najbliższa emisja: czwartek, 2 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami Nuclear [S]trike i Katjusze, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E05Vape Nation vs What Was That? (1)

Czas trwania: 00:47:10, najbliższa emisja: piątek, 3 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami Vape Nation i What Was That?, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E06GramyDlaZiomków vs Novus Ordo Mundi (1)

Czas trwania: 01:04:09, najbliższa emisja: piątek, 3 marca 2017 10:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Novus Ordo Mundi, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E07Katjusze vs Trzy Rodzaje Sałaty

Czas trwania: 01:29:45, najbliższa emisja: sobota, 4 marca 2017 09:00

Pojedynek pomiędzy zespołami Katjusze i Trzy Rodzaje Sałaty, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E08Aquilis Mortem vs GramyDlaZiomków

Czas trwania: 01:00:52, najbliższa emisja: niedziela, 5 marca 2017 09:00

Pojedynek pomiędzy zespołami Aquilis Mortem i GramyDlaZiomków, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E09Armia Papieża vs Katjusze

Czas trwania: 00:41:24, najbliższa emisja: niedziela, 5 marca 2017 10:00

Pojedynek pomiędzy zespołami Armia Papieża i Katjusze, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S11E10Vape Nation vs What Was That? (2)

Czas trwania: 00:37:21, najbliższa emisja: poniedziałek, 6 marca 2017 09:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami Vape Nation i What Was That?, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E11GramyDlaZiomków vs Novus Ordo Mundi (2)

Czas trwania: 00:52:50, najbliższa emisja: poniedziałek, 6 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Novus Ordo Mundi, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E12Armia Papieża vs Trzy Rodzaje Sałaty

Czas trwania: 01:14:00, najbliższa emisja: wtorek, 7 marca 2017 09:00

Pojedynek pomiędzy zespołami Armia Papieża i Trzy Rodzaje Sałaty, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E13GramyDlaZiomków vs Katjusze

Czas trwania: 00:42:20, najbliższa emisja: wtorek, 7 marca 2017 10:00

Pojedynek pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Katjusze, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E14GramyDlaZiomków vs Armia Papieża

Czas trwania: 00:50:09, najbliższa emisja: czwartek, 9 marca 2017 09:00

Pojedynek pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Armia Papieża, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E15Team Rocket vs Trzy Rodzaje Sałaty

Czas trwania: 01:07:50, najbliższa emisja: czwartek, 9 marca 2017 10:00

Pojedynek pomiędzy zespołami Team Rocket i Trzy Rodzaje Sałaty, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E16GramyDlaZiomków vs Złotopolscy (1)

Czas trwania: 01:00:50, najbliższa emisja: piątek, 10 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Złotopolscy, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E17GramyDlaZiomków vs Złotopolscy (2)

Czas trwania: 00:34:30, najbliższa emisja: piątek, 10 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami GramyDlaZiomków i Złotopolscy, w trzecim sezonie Polish Dota2 League.

S01E18Złotopolscy vs Trzy Rodzaje Sałaty (1)

Czas trwania: 00:36:14, najbliższa emisja: sobota, 11 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek meczu finałowego pomiędzy zespołami Złotopolscy vs Trzy Rodzaje Sałaty, w trzecim Sezonie Polish Dota2 League.

S01E19Złotopolscy vs Trzy Rodzaje Sałaty (2)

Czas trwania: 00:48:10, najbliższa emisja: sobota, 11 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek meczu finałowego pomiędzy zespołami Złotopolscy vs Trzy Rodzaje Sałaty, w trzecim Sezonie Polish Dota2 League.

S01E20Siekierezada vs Angry Stonogi (1)

Czas trwania: 01:40:01, najbliższa emisja: poniedziałek, 13 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Siekierezada i Angry Stonogi w Polish Dota2 League.

S01E21Team Napalm vs CyganskaBielawa (1)

Czas trwania: 00:35:45, najbliższa emisja: wtorek, 14 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Team Napalm i CyganskaBielawa w Polish Dota2 League.

S01E22Team Napalm vs CyganskaBielawa (2)

Czas trwania: 00:32:47, najbliższa emisja: wtorek, 14 marca 2017 09:30

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Team Napalm i CyganskaBielawa w Polish Dota2 League.

S01E23Siekierezada vs Angry Stonogi (2)

Czas trwania: 00:44:36, najbliższa emisja: wtorek, 14 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Siekierezada i AngryStonogi w Polish Dota2 League.

S01E24Bagiety Reborn vs In Nymph We Trust (1)

Czas trwania: 00:58:11, najbliższa emisja: czwartek, 16 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Bagiety Reborn i In Nymph We Trust w Polish Dota2 League.

S01E25Bagiety Reborn vs In Nymph We Trust (2)

Czas trwania: 00:47:58, najbliższa emisja: czwartek, 16 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Bagiety Reborn i In Nymph We Trust w Polish Dota2 League.

S01E26Statek.Oldboys vs Bongo! (1)

Czas trwania: 01:04:08, najbliższa emisja: piątek, 17 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Statek.Oldboys i Bongo! w Polish Dota2 League.

S01E27Statek.Oldboys vs Bongo! (2)

Czas trwania: 00:35:08, najbliższa emisja: piątek, 17 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Statek.Oldboys i Bongo! w Polish Dota2 League.

S01E285 Twarzy Grabarzy II vs Curious Cheaters (1)

Czas trwania: 00:12:15, najbliższa emisja: niedziela, 19 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami 5 Twarzy Grabarzy II i Curious Cheaters w Polish Dota2 League.

S01E295 Twarzy Grabarzy II vs Curious Cheaters (2)

Czas trwania: 01:15:59, najbliższa emisja: niedziela, 19 marca 2017 09:15

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami 5 Twarzy Grabarzy II i Curious Cheaters w Polish Dota2 League.

S01E304mannered+edek vs Good Boys (2)

Czas trwania: 00:28:17, najbliższa emisja: niedziela, 19 marca 2017 10:30

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami 4mannered+edek i Good Boys w Polish Dota2 League.

S01E31Black Horse vs Naładuj Moją Pałkę (1)

Czas trwania: 00:44:18, najbliższa emisja: poniedziałek, 20 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Black Horse i Naładuj Moją Pałkęw Polish Dota2 League.

S01E32Black Horse vs Naładuj Moją Pałkę (2)

Czas trwania: 00:44:23, najbliższa emisja: poniedziałek, 20 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek w meczu pomiędzy zespołami Black Horse i Naładuj Moją Pałkęw Polish Dota2 League.

S01E33Dota2.pl vs EZ Clown

Czas trwania: 01:00:53, najbliższa emisja: wtorek, 21 marca 2017 09:00

Pojedynek pomiędzy Dota2.pl i EZ Clown w Polish Dota2 League.

S01E344mannered+edek vs Good Boys (1)

Czas trwania: 00:55:36, najbliższa emisja: wtorek, 21 marca 2017 10:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Dota2.pl i EZ Clown w Polish Dota2 League.

S01E35Invis Doto vs Przepraszamy (1)

Czas trwania: 00:46:05, najbliższa emisja: czwartek, 23 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Invis Doto i Przepraszamy w Polish Dota2 League.

S01E36Invis Doto vs Przepraszamy (2)

Czas trwania: 00:44:22, najbliższa emisja: czwartek, 23 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Invis Doto i Przepraszamy w Polish Dota2 League.

S01E37Astralne Papuszki vs Przepraszamy (1)

Czas trwania: 00:43:51, najbliższa emisja: piątek, 24 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Astralne Papuszki i Przepraszamy w Polish Dota2 League.

S01E38Astralne Papuszki vs Przepraszamy (2)

Czas trwania: 00:44:37, najbliższa emisja: piątek, 24 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Astralne Papuszki i Przepraszamy w Polish Dota2 League.

S01E395 Twarzy Grabarzy vs Katiusze (1)

Czas trwania: 00:40:48, najbliższa emisja: sobota, 25 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy 5 Twarzy Grabarzy i Katiusze w Polish Dota2 League.

S01E405 Twarzy Grabarzy vs Katiusze (2)

Czas trwania: 00:46:34, najbliższa emisja: sobota, 25 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy 5 Twarzy Grabarzy i Katiusze w Polish Dota2 League.

S01E41Queen Killers vs TIME4FUN (1)

Czas trwania: 00:40:59, najbliższa emisja: poniedziałek, 27 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Queen Killers i TIME4FUN w Polish Dota2 League.

S01E42Queen Killers vs TIME4FUN (2)

Czas trwania: 00:36:34, najbliższa emisja: poniedziałek, 27 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Queen Killers i TIME4FUN w Polish Dota2 League.

S01E43Too Old vs What Was That (1)

Czas trwania: 00:57:46, najbliższa emisja: wtorek, 28 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Too Old i What Was That w Polish Dota2 League.

S01E44Queen Killers vs Tears in Rain (1)

Czas trwania: 00:39:31, najbliższa emisja: wtorek, 28 marca 2017 10:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Queen Killers i Tears in Rain w Polish Dota2 League.

S01E45Too Old vs What Was That (2)

Czas trwania: 01:10:43, najbliższa emisja: czwartek, 30 marca 2017 09:00

Drugi pojedynek pomiędzy Too Old i What Was That w Polish Dota2 League.

S01E46Queen Killers vs Tears in Rain (2)

Czas trwania: 00:41:34, najbliższa emisja: czwartek, 30 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Queen Killers i Tears in Rain w Polish Dota2 League.

S01E47Cokolwiek vs International group of players (1)

Czas trwania: 00:39:59, najbliższa emisja: piątek, 31 marca 2017 09:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Cokolwiek i International group of players w Polish Dota2 League.

S01E48Cokolwiek vs International group of players (2)

Czas trwania: 01:04:11, najbliższa emisja: piątek, 31 marca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Cokolwiek i International group of players w Polish Dota2 League.

S01E49NAŁADUJ MOJĄ PAŁKĘ VS RZEMIEŚLNICY DOTY (1)

Czas trwania: 01:13:09, najbliższa emisja: niedziela, 11 czerwca 2017 02:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Naładuj Moją Pałkę i Rzemieślnicy Doty w Polish Dota2 League.

S01E50NAŁADUJ MOJĄ PAŁKĘ VS RZEMIEŚLNICY DOTY (2)

Czas trwania: 00:57:04, najbliższa emisja: niedziela, 11 czerwca 2017 03:00

Drugi pojedynek pomiędzy Naładuj Moją Pałkę i Rzemieślnicy Doty w Polish Dota2 League.

S01E51WELL TRAINED FLAMINGOS VS THE POTATO TEAM (1)

Czas trwania: 01:10:55, najbliższa emisja: poniedziałek, 12 czerwca 2017 02:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy Well Trained Flamingos i The Potato Team w Polish Dota2 League.

S01E52WELL TRAINED FLAMINGOS VS THE POTATO TEAM (2)

Czas trwania: 00:27:44, najbliższa emisja: poniedziałek, 12 czerwca 2017 03:00

Drugi pojedynek pomiędzy Well Trained Flamingos i The Potato w Polish Dota2 League.

S01E53BONGO TEAM VS TOO OLD (1)

Czas trwania: 00:51:58, najbliższa emisja: poniedziałek, 12 czerwca 2017 09:30

Pierwszy pojedynek pomiędzy Bongo Team i Too Old w Polish Dota2 League.

S01E54BONGO TEAM VS TOO OLD (2)

Czas trwania: 00:46:28, najbliższa emisja: poniedziałek, 12 czerwca 2017 10:30

Drugi pojedynek pomiędzy Bongo Team i Too Old w Polish Dota2 League.

S01E55BONGO TEAM VS WHAT WAS THAT? (1)

Czas trwania: 00:55:44, najbliższa emisja: wtorek, 13 czerwca 2017 09:30

Pierwszy pojedynek pomiędzy Bongo Team i What Was That w Polish Dota2 League

S01E56BONGO TEAM VS WHAT WAS THAT? (2)

Czas trwania: 01:20:14, najbliższa emisja: wtorek, 13 czerwca 2017 10:30

Drugi pojedynek pomiędzy Bongo Team i What Was That? w Polish Dota2 League.

S01E57CUDA NA KIJU VS TOO OLD (1)

Czas trwania: 00:54:58, najbliższa emisja: środa, 14 czerwca 2017 09:30

Pierwszy pojedynek pomiędzy Cuda Na Kiju i Too Old w Polish Dota2 League.

S01E58CUDA NA KIJU VS TOO OLD (2)

Czas trwania: 01:10:00, najbliższa emisja: środa, 14 czerwca 2017 10:30

Drugi pojedynek pomiędzy Cuda Na Kiju i TOO OLD w Polish Dota2 League.

S01E59CUDA NA KIJU VS WHAT WAS THAT? (1)

Czas trwania: 00:30:05, najbliższa emisja: czwartek, 15 czerwca 2017 09:30

Pierwszy pojedynek pomiędzy Cuda Na Kiju i What Was That? w Polish Dota2 League.

S01E60CUDA NA KIJU VS WHAT WAS THAT? (2)

Czas trwania: 01:30:00, najbliższa emisja: czwartek, 15 czerwca 2017 10:00

Drugi pojedynek pomiędzy Cuda Na Kiju i What Was That? w Polish Dota2 League.

S02E01JA SAM VS 5 TWARZY GRABARZY (1)

Czas trwania: 00:44:22, najbliższa emisja: wtorek, 20 czerwca 2017 21:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami JA SAM i 5 Twarzy Grabarzy, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E02JA SAM VS 5 TWARZY GRABARZY (2)

Czas trwania: 01:39:50, najbliższa emisja: czwartek, 22 czerwca 2017 21:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami JA SAM i 5 Twarzy Grabarzy, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E03JA SAM VS THROW INC. (1)

Czas trwania: 00:56:45, najbliższa emisja: czwartek, 22 czerwca 2017 22:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami JA SAM i THROW INC., w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E04JA SAM VS THROW INC. (2)

Czas trwania: 00:53:03, najbliższa emisja: wtorek, 27 czerwca 2017 21:30

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami JA SAM i THROW INC., w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E05THROW INC. VS 5 TWARZY GRABARZY (2)

Czas trwania: 01:25:13, najbliższa emisja: czwartek, 29 czerwca 2017 21:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami THROW INC. i 5 Twarzy Grabarzy, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E063XRANDOM VS FRACTURED BUT WHOLE (1)

Czas trwania: 01:04:56, najbliższa emisja: czwartek, 29 czerwca 2017 22:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami 3XRandom i Fractured But Whole, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E073XRANDOM VS FRACTURED BUT WHOLE (2)

Czas trwania: 01:02:52, najbliższa emisja: wtorek, 4 lipca 2017 21:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami 3XRandom i Fractured But Whole, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E08FRACTURED BUT WHOLE VS STATEK. OLDBOYS (1)

Czas trwania: 01:08:41, najbliższa emisja: wtorek, 4 lipca 2017 22:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami Fractured But Whole i Statek. Oldboys, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E09FRACTURED BUT WHOLE VS STATEK. OLDBOYS (2)

Czas trwania: 01:02:20, najbliższa emisja: czwartek, 6 lipca 2017 21:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami Fractured But Whole i Statek. Oldboys, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E10FRACTURED BUT WHOLE VS STATEK. OLDBOYS (3)

Czas trwania: 00:54:36, najbliższa emisja: czwartek, 6 lipca 2017 22:00

Trzeci pojedynek pomiędzy zespołami Fractured But Whole i Statek. Oldboys, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E11MAKI VS FRACTURED BUT WHOLE (1)

Czas trwania: 01:13:19, najbliższa emisja: wtorek, 11 lipca 2017 21:00

Pierwszy pojedynek pomiędzy zespołami Maki i Fractured But Whole, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E12MAKI VS FRACTURED BUT WHOLE (2)

Czas trwania: 00:45:16, najbliższa emisja: wtorek, 11 lipca 2017 22:00

Drugi pojedynek pomiędzy zespołami Maki i Fractured But Whole, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E13JA SAM VS 3XRANDOM (2)

Czas trwania: 00:40:59, najbliższa emisja: czwartek, 13 lipca 2017 21:00

Drugi pojedynek w ćwierćfinale pomiędzy zespołami JA SAM i 3XRandom, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E145 TWARZY GRABARZY vs MAKI (1)

Czas trwania: 01:03:08, najbliższa emisja: czwartek, 13 lipca 2017 21:45

Pierwszy pojedynek w ćwierćfinale pomiędzy zespołami 5 TWARZY GRABARZY i MAKI, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E155 TWARZY GRABARZY vs MAKI (2)

Czas trwania: 00:48:16, najbliższa emisja: wtorek, 18 lipca 2017 21:00

Drugi pojedynek w ćwierćfinale pomiędzy zespołami 5 TWARZY GRABARZY i MAKI, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E165 TWARZY GRABARZY vs MAKI (3)

Czas trwania: 01:07:44, najbliższa emisja: wtorek, 18 lipca 2017 22:15

Trzeci pojedynek w ćwierćfinale pomiędzy zespołami 5 TWARZY GRABARZY i MAKI, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E175 TWARZY GRABARZY vs JA SAM (1)

Czas trwania: 01:02:00, najbliższa emisja: czwartek, 20 lipca 2017 21:00

Pierwszy pojedynek w półfinale pomiędzy zespołami 5 TWARZY GRABARZY i JA SAM, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E185 TWARZY GRABARZY VS JA SAM (2)

Czas trwania: 01:02:37, najbliższa emisja: czwartek, 20 lipca 2017 22:15

Drugi pojedynek w półfinale pomiędzy zespołami 5 TWARZY GRABARZY i JA SAM, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E19MAKI VS JA SAM

Czas trwania: 00:46:24, najbliższa emisja: wtorek, 25 lipca 2017 21:00

Półfinałowy pojedynek pomiędzy zespołami MAKI i JA SAM, w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E20MAKI VS 5 TWARZY GRABARZY (1)

Czas trwania: 01:15:56, najbliższa emisja: wtorek, 25 lipca 2017 22:00

Pierwszy pojedynek w finale pomiędzy zespołami MAKI i 5 TWARZY GRABARZY , w czwartym sezonie Polish Dota2 League.

S02E21MAKI VS 5 TWARZY GRABARZY (2)

Czas trwania: 01:01:16, najbliższa emisja: niedziela, 30 lipca 2017 11:00

Drugi pojedynek w finale pomiędzy zespołami MAKI i 5 TWARZY GRABARZY , w czwartym sezonie Polish Dota2 League.