DreamHack Masters Las Vegas

Mecze rozgrywane w fazie grupowej i pucharowej turnieju w Counter-Strike: Global Offensive DreamHack Masters Las Vegas, opatrzone komentarzem Olka "vuzzeya" Kłosa i Damiana "Xo" Gołembiewskiego. Za realizację odpowiedzialny jest zespół E-SPORT TV.

S01E01Astralis vs compLexity

Czas trwania: 00:39:21, najbliższa emisja: środa, 1 marca 2017 18:00

Mecz grupy A pomiędzy Astralis a compLexity, który został rozegrany na mapie de_nuke.

S01E02North vs OpTic

Czas trwania: 00:52:20, najbliższa emisja: środa, 1 marca 2017 19:00

Mecz grupy A pomiędzy North a OpTic, który został rozegrany na mapie de_inferno.

S01E03Virtus.pro vs Misfits

Czas trwania: 00:53:37, najbliższa emisja: czwartek, 2 marca 2017 16:00

Mecz grupy B pomiędzy Virtus.pro a Misfits, który został rozegrany na mapie de_cobblestone.

S01E04TyLoo vs Ninjas in Pyjamas

Czas trwania: 00:41:10, najbliższa emisja: czwartek, 2 marca 2017 22:00

Mecz grupy C pomiędzy TyLoo a Ninjas in Pyjamas, który został rozegrany na mapie de_cobblestone.

S01E05Ninjas in Pyjamas vs Cloud9

Czas trwania: 01:07:12, najbliższa emisja: piątek, 3 marca 2017 16:00

Mecz grupy C pomiędzy Ninjas in Pyjamas a Cloud9, który został rozegrany na mapie de_overpass.

S01E06compLexity vs North

Czas trwania: 00:37:55, najbliższa emisja: piątek, 3 marca 2017 17:00

Mecz grupy A pomiędzy compLexity a North, który został rozegrany na mapie de_nuke

S01E07SK Gaming vs TyLoo

Czas trwania: 00:38:17, najbliższa emisja: sobota, 4 marca 2017 15:30

Mecz grupy C pomiędzy SK Gaming a TyLoo, który został rozegrany na mapie de_cobblestone.

S01E08FaZe vs Renegades

Czas trwania: 01:05:20, najbliższa emisja: sobota, 4 marca 2017 16:30

Mecz grupy D pomiędzy FaZe a Renegades, który został rozegrany na mapie de_mirage

S01E09Natus Vincere vs Mousesports

Czas trwania: 00:54:52, najbliższa emisja: niedziela, 5 marca 2017 16:00

Mecz grupy D pomiędzy Natus Vincere a Mousesports, który został rozegrany na mapie de_cobblestone.

S01E10SK Gaming vs Cloud9

Czas trwania: 00:41:42, najbliższa emisja: niedziela, 5 marca 2017 17:00

Mecz grupy C pomiędzy Natus Vincere a Mousesports, który został rozegrany na mapie de_overpass.

S01E11Astralis vs OpTic

Czas trwania: 00:47:28, najbliższa emisja: poniedziałek, 6 marca 2017 16:00

Mecz grupy A pomiędzy Astralis a OpTic, który został rozegrany na mapie de_nuke.

S01E12Virtus.pro vs Gambit Esports

Czas trwania: 00:56:16, najbliższa emisja: poniedziałek, 6 marca 2017 17:00

Mecz grupy B pomiędzy Virtus.pro a Gambit Esports, który został rozegrany na mapie de_cobblestone.

S01E13OpTic vs North (1)

Czas trwania: 00:32:44, najbliższa emisja: wtorek, 7 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa meczu Best of Three w grupie A, rozgrywanego pomiędzy OpTic a North.

S01E14OpTic vs North (2)

Czas trwania: 00:40:29, najbliższa emisja: wtorek, 7 marca 2017 17:00

Druga mapa meczu Best of Three w grupie A, rozgrywanego pomiędzy OpTic a North.

S01E15Virtus.pro vs fnatic (1)

Czas trwania: 00:50:03, najbliższa emisja: środa, 8 marca 2017 21:00

Pierwsza mapa meczu Best of Three w grupie B, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a fnatic.

S01E16Virtus.pro vs fnatic (2)

Czas trwania: 00:31:01, najbliższa emisja: środa, 8 marca 2017 22:00

Druga mapa meczu Best of Three w grupie B, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a fnatic.

S01E17Cloud9 vs Ninjas in Pyjamas (1)

Czas trwania: 00:36:23, najbliższa emisja: czwartek, 9 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa meczu Best of Three w grupie C, rozgrywanego pomiędzy Cloud9 a Ninjas in Pyjamas.

S01E18Cloud9 vs Ninjas in Pyjamas (2)

Czas trwania: 00:44:06, najbliższa emisja: czwartek, 9 marca 2017 17:00

Druga mapa meczu Best of Three w grupie C, rozgrywanego pomiędzy Cloud9 a Ninjas in Pyjamas.

S01E19Cloud9 vs Ninjas in Pyjamas (3)

Czas trwania: 01:04:05, najbliższa emisja: piątek, 10 marca 2017 16:00

Trzecia mapa meczu Best of Three w grupie C, rozgrywanego pomiędzy Cloud9 a Ninjas in Pyjamas.

S01E20FaZe vs Natus Vincere (1)

Czas trwania: 00:48:55, najbliższa emisja: piątek, 10 marca 2017 17:00

Pierwsza mapa meczu Best of Three w grupie D, rozgrywanego pomiędzy FaZe a Natus Vincere.

S01E21FaZe vs Natus Vincere (2)

Czas trwania: 00:49:25, najbliższa emisja: sobota, 11 marca 2017 16:00

Druga mapa meczu Best of Three w grupie D, rozgrywanego pomiędzy FaZe a Natus Vincere.

S01E22FaZe vs Natus Vincere (3)

Czas trwania: 00:40:58, najbliższa emisja: sobota, 11 marca 2017 17:00

Trzecia mapa meczu Best of Three w grupie D, rozgrywanego pomiędzy FaZe a Natus Vincere.

S01E23Gambit Esports vs North (1)

Czas trwania: 01:16:15, najbliższa emisja: niedziela, 12 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Gambit Esports a North.

S01E24Astralis vs Ninjas in Pyjamas (1)

Czas trwania: 00:44:35, najbliższa emisja: niedziela, 12 marca 2017 17:00

Pierwsza mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Astralis a Ninjas in Pyjamas.

S01E25Gambit Esports vs North (2)

Czas trwania: 01:24:09, najbliższa emisja: poniedziałek, 13 marca 2017 16:00

Druga mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Gambit Esports a North.

S01E26Astralis vs Ninjas in Pyjamas (2)

Czas trwania: 00:41:21, najbliższa emisja: poniedziałek, 13 marca 2017 17:00

Druga mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Astrais a Ninjas in Pyjamas.

S01E27Virtus.pro vs Mousesports (1)

Czas trwania: 00:55:10, najbliższa emisja: wtorek, 14 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a Mousesports.

S01E28Virtus.pro vs Mousesports (2)

Czas trwania: 00:51:56, najbliższa emisja: wtorek, 14 marca 2017 17:00

Druga mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a Mousesports.

S01E29SK Gaming vs Natus Vincere (1)

Czas trwania: 00:38:16, najbliższa emisja: środa, 15 marca 2017 21:00

Pierwsza mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy SK-Gaming a Natus Vincere.

S01E30SK Gaming vs Natus Vincere (2)

Czas trwania: 01:29:56, najbliższa emisja: środa, 15 marca 2017 22:00

Druga mapa ćwierćfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy SK-Gaming a Natus Vincere.

S01E31North vs SK Gaming (1)

Czas trwania: 00:57:06, najbliższa emisja: czwartek, 16 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa półfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy SK-Gaming a Natus Vincere.

S01E32North vs SK Gaming (2)

Czas trwania: 00:45:12, najbliższa emisja: czwartek, 16 marca 2017 17:00

Druga mapa półfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy SK-Gaming a Natus Vincere.

S01E33Virtus.pro vs Astralis (1)

Czas trwania: 00:59:10, najbliższa emisja: piątek, 17 marca 2017 16:00

Pierwsza mapa półfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a Astralis.

S01E34Virtus.pro vs Astralis (2)

Czas trwania: 01:03:07, najbliższa emisja: piątek, 17 marca 2017 17:00

Druga mapa półfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a Astralis.

S01E35Virtus.pro vs Astralis (3)

Czas trwania: 00:40:40, najbliższa emisja: sobota, 18 marca 2017 15:30

Trzecia mapa półfinałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a Astralis.

S01E36Virtus.pro vs SK Gaming (1)

Czas trwania: 00:46:51, najbliższa emisja: sobota, 18 marca 2017 16:30

Pierwsza mapa finałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a SK Gaming.

S01E37Virtus.pro vs SK Gaming (2)

Czas trwania: 00:43:35, najbliższa emisja: niedziela, 19 marca 2017 16:00

Druga mapa finałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a SK Gaming.

S01E38Virtus.pro vs SK Gaming (3)

Czas trwania: 00:55:57, najbliższa emisja: niedziela, 19 marca 2017 17:00

Trzecia mapa finałowego meczu Best of Three, rozgrywanego pomiędzy Virtus.pro a SK Gaming.