PGL EU Minor: LDLC ulega dignitas16 czerwca 2017 15:34 • Aktualności#Counter-Strike: Global Offensive

Źródło: © HLTV.org

Kolejne spotkanie grupy B w ramach PGL EU Minor za nami. Tym razem w szranki stanęli zawodnicy LDLC i dignitas, którzy pokonali swoich rywali 16:8 na Trainie.

Pierwszy mecz dzisiejszego dnia zakończył się po naszej myśli. Paweł innocent Mocek wraz z PENTA ma bardzo duże szanse na uzyskanie przepustki do głównych kwalifikacji na PGL Major Kraków 2017. Teraz do grona zwycięzców grupy B dołącza dignitas, które pokonało LDLC 16:8.

7. Train pozostał

Pierwsza połowa spotkania była z początku w rękach LDLC, które wygrało rundę pistoletową, a następnie zdobyło kolejny punkt. Wtedy dignitas uzyskało lepsze finanse, co pozwoliło im na lepsze wyposażenie, które świetnie wykorzystali. Zaczęli grać poukładanie a to przełożyło się na wynik 6:2. Niestety kolejne minuty zostały zdominowane przez LDLC. Jednak dignitas i tak wygrało pierwszą połowę z wynikiem 8:7.

Po zmianie stron dignitas nie chciało odpuszczać i po zdobyciu pistoletówki szli bardzo pewnie po kolejne punkty. Po wyprowadzeniu pięciu punktów przewagi, a po drobnym potknięciu kolejnych. Zaowocowało to przegraną LDLC 16:8.

Wobec tego dignitas zmierzy się w meczu wygranych grupy B z PENTA. Po tym spotkaniu zobaczymy spotkanie przegranych grupy B, czyli iGame.com i LDLC.

Europejski Minor odbywa się między 15 a 18 czerwca w Studiu PGL w Bukareszcie, w Rumunii. W szranki o pulę $50 000 oraz miejsce podczas głównych kwalifikacji do PGL Major Kraków 2017 stanie osiem drużyn. Wszystkie informacje na temat rozgrywek można znaleźć w naszym informatorze dostępnym pod tym linkiem.

Autor: Sara Leszczyńska