ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018: Sprout pokonuje Space Soldiers12 stycznia 2018 22:20 • Aktualności#Counter-Strike: Global Offensive

Źródło: © HLTV.org

Sprout zalicza udany start turnieju ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018 po pokonaniu Space Soldiers 16:11 na mapie Cobblestone w pierwszej rundzie.

Spotkanie zostało rozegrane w systemie BEST OF ONE na mapie Cobblestone, która została wybrana w skutek następującego veto:

• Cobblestone pozostał

Piąty mecz pierwszego dnia turnieju to pojedynek pomiędzy Sprout, a Space Soldiers, którzy wygrali pierwszą rundę pistoletową. Sprout zwyciężyło w rundzie eko, jednak Turcy szybko wrócili na właściwe tory, przywracając sobie ekonomię. Spotkanie było bardzo wyrównane, a pochwalić trzeba  Engin ngiN Kor, który wciąż utrzymywał swoja drużynę na odpowiedniej ścieżce, dzięki wspaniałym wygranym sytuacją 2vs3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 9:6 dla Space Soldiers. W drugiej połowie niemiecka drużyna rozpoczęła agresywnie po stronie terrorystów wygrywając drugą pistoletówkę, w której czterema zabójstwami popisał się Paweł innocent Mocek. Zapoczątkowało to świetną serię sześciu wygranych rund z rzędu. Sprout wygrywa 16:11 w swoim pierwszym meczu podczas ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018.

ELEAGUE Boston Major Qualifier 2018 to turniej odbywający się w Atlancie i Bostonie w USA. Szesnaście drużyn powalczy o osiem slotów na zbliżający się turniej główny majora. Spotkania zostaną rozegrane w systemie BEST OF ONE w trybie szwajcarskim. Turniej rozpocznie się w piątek i potrwa do poniedziałku.

Autor: Damian Kamiński