ELEAGUE Boston Major 2018: Fnatic w ćwierćfinale23 stycznia 2018 00:46 • Aktualności#Counter-Strike: Global Offensive

Źródło: © HLTV.org

Fnatic pokonuje Gambit 16:2 na mapie Mirage, zdobywając slot w fazie playoff turnieju ELEAGUE Boston Major 2018.

Spotkanie zostało rozegrane w systemie BEST OF ONE na mapie Mirage, która została wybrana w skutek następującego veto:

• Mirage pozostał

Fnatic zmiażdżyło zespół Gambit w początkowej fazie meczu piątej rundy turnieju. Gra toczyła się o wysoką stawkę, bowiem wygrany awansował do ćwierćfinałów, zaś przegrany odpadał z turnieju. Fnatic szybko doprowadziło do wyniku 7:0, po czym kazachski zespół zarządził przerwę taktyczną. Nie zdało się to jednak na wiele, bowiem Szwedzi skutecznie zakończyli pierwszą połowę z wynikiem 13:2, a Freddy KRIMZ Johansson był najjaśniejszą gwiazdą tego meczu z 23 zabójstwami na koncie. Gambit nie postawiło żadnego oporu przeciwnikom, dlatego nie udało im się zdobyć żadnego punktu po zmianie stron. Fnatic w ćwierćfinale.

ELEAGUE Boston Major 2018 to turniej odbywający się w Atlancie i Bostonie w USA. Szesnaście drużyn powalczy o tytuł mistrzowski najważniejszego turnieju tego roku oraz o pulę nagród wynoszącą $1000000. Spotkania zostaną rozegrane w systemie BEST OF ONE w trybie szwajcarskim. Turniej rozpocznie się w piątek i potrwa dziewięć dni do niedzieli.

Autor: Damian Kamiński